999 rezultate për

operacioni

Me gjeneratorë, shikoni si po vijon operacioni i shpëtimit në Durrës (FOTO LAJM) Emergjencat civile, policia, zjarrfikësit dhe grupet e shpëtimit po vijojnë operacionin në Durrës dhe në Thumanë. Gru
Pamje të dhimbshme nga operacioni i shpëtimit në Thumanë e Durrës Tërmeti i fortë që goditi vendin në orët e para të mëngjesit të sotëm ka sjellë bilanc tragjik në vend, ku deri më tani
Goditje e rën për Atleticon e Madridit, Costa me muaj jashtë fushave Sulmuesi i Atletico Madrid , Diego Costa do të mbetet jashtë fushave të paktën tre muaj, pasi i është nënshtruar një ope
Super aksion gjatë natës në Tiranë, policia jep detajet e para Policia e Tiranës në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëv
Megaoperacioni në Greqi, kapen 560 kg "mall" Një operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave të Nderhyrjes së Shpejtë në Elefsija dhe Korinth ka çuar në seku
"Operacioni përfundoi me sukses", Adelina zbulon problemin shëndetësor (FOTO LAJM) Pak më parë Adelina Tahiri ka publikuar në Instastory një foto ku tregon për një problem shëndetësor të saj. Këngëtar
"Dhelprat e Ballkanit": Kush janë 4 shqiptarët, kokat e drogës në Itali Shteti italian i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin drogë. Mëngjesin e sotëm u arrestuan 4 shqip
Kapen 3.500 kg "bar" në Spanjë, 6 shqiptarët vihen në pranga Gjashtë shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë spanjolle. Ata u arrestuan pas një operacioni në qytetin e Mu
E ngatërron me drerin, gjuetari qëllon shokun e ngushtë Një gjahtar ngatërroi shokun e tij me drerin dhe e qëlloi. Incidenti ndodhi të enjten në Karolinën e Jugut. Burri
Lirimin e Alvin Berishës, Lleshaj tregon rolin e shtetit shqiptar Ministri Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit Alvin Berisha nga kampi Al-Hol në Siri. Në
Skandal në burgun e Peqinit: 2 mijë euro ryshfet për operacionin e të dënuarit Një investigim disa javor i emisionit “Fiks Fare” zbuloi korrupsionin e zyrtarëve të një burgu. Drejtorë burgjesh, sh
"Policia po i thoshte dorëzohu, pastaj qëlluan": Publikohen pamje nga operacioni në Lezhë (VIDEO) Paraditen e sotme pranë nënstacionit elektrik në Lezhë janë dëgjuar të shtëna armësh. Mësohet se policia ishte në ndj
"Trekëndëshi" merr në qafë 25 veta, ndalohen 5 prej tyre 25 shtetas janë proceduar në Gjirokastër në kuadër të operacionit “Trekëndëshi”, një operacion i rwndwsishwm antidrogë.
Frymëzuese! Historia e operacionit që zgjati 23 orë (FOTO LAJM) Në vitin 1987 në Poloni është kryer një operacion (më i gjati në histori), transplant zemre, që ka zgjatur 23 orë. Ky
Flet avokati i familjes Berisha: Operacioni vazhdon, Alvin nuk ka mbërritur ende në Itali Ditën e sotme, lajmi se Alvini doli nga kampi sirian u shpërnda me shpejtësi në media. Gjithashtu u raportua se ai do të
E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e
Lëndimi i frikshëm i Gomes, kryhet me sukses operacioni Andre Gomes e ka kryer me sukses operacionin në këmbën e djathtë pas lëndimit ‘horror’ që pësoi mbrëmë. Lajmi është konf
Pse ju dhembin plagët kur është vranët? Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë
I biri 5 muajsh iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, flet për herë të parë Almeda (FOTO LAJM) Sipas mediave tuke, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Efeh
Një ferr i vërtetë, gruas i ndodh "gjëma" pas operacionit në të pasme (VIDEO) Angela Pedrosa, 26 vjeç është bërë virale në rrjet pasi ndërhyrja që ka bërë në të pasmet e saj, ka shkaktuar një dëm që