999 rezultate për

olta

Po lulet në dasmën e Jonidës kush i kapi? Një VIP tjetër e ka radhën për tu martuar (VIDEO) Dasma e Jonidës dhe Besnikut është padyshim një ndër dasmat më të veçanta që këni parë. Si çift artisësh që është, at
Bukurinë e paska gjenetike, Olta Gixhari prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend. Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e sa
John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm
Fuga: Çfarë nuk mund të bëjë Voltana Ademi në Shkodër Nga Artan Fuga Çfarë mund të bëjë, çfarë nuk mund të bëjë , dhe çfarë nuk duhet të bëjë Voltana Ademi në Shkodër!
Meta: Rasti i Pjetrit tregoi se duhet hetim, te presim 13 tetorin Presidenti Ilir Meta, nuk do të dekretojë përsëritjen e zgjedhjeve për Bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Pjetrit që
Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në S
Në ditët e fundit të shtatzënisë, ministrja Olta Xhaçka shfaqet me bark të rrumbullakosur (FOTO LAJM) Në krye të ministrisë së Mbrotjes Olta Xhaçka po kalon ditët e fundit të shtatzënisë, tanimë me barkun e rrumbullakosur.
Olta Gixhari me foto të "nxehta", e quan veten eksploziv (FOTO LAJM) Olta Gixhari prej kohesh po shijon jetën në bregdetet spanjolle, dhe është shprehur se ndjehet më e dashuruar se kurrë.
Nuk do ta njihni, Olta Gixhari bën ndryshimin e madh (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe është gjithnjë në vëmendjen e mediave jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për look-un e saj të
Voltana Ademi "ngul këmbë": Jam dhe do të jem kryetare bashkie Voltana Ademi ka sfiduar sërish shtetin, duke thënë se nuk do të dalë nga zyra. E ftuar në emisionin “Kjo Javë” Voltana
Voltana Ademi paralajmëron: Po godasim të gjithë procesin Kryebashkiakja në ikje e Shkodrës Voltana Ademi thotë se padia e bërë nga Shoqata e Bashkive në Gjykatën Kushtetuese ka
Me fustan të kuq dhe super forma, Olta Gixhari puth e përqafon artistin ndërkombëtar (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet nga Spanja, ku përveç fotove provokuese me bikini, ka ndarë dhe një moment të ve
A do t'i dorëzojnë demokratët bashkitë? Basha bën lëvizjen e radhës Nesër në orën 16:00 kreu i PD-së Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e PD-së, ish deputetët e kryetarët e bashkive të dj
Pasi e bëri lidhjen publike, Olta Gixhari zbulon surprizën e papritur nga i dashuri (VIDEO) Ditën e djeshme aktorja e famshme Olta Gixhari ka festuar ditëlindjen e 33. Ditelindja e ka gjetur aktoren të plotësuar
Voltana Ademi e vendosur: Nuk dal nga zyra, do rezistoj deri në fund Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi thotë se do të qëndrojë në zyrë pasi është duke zbatuar ligjin. Në emisi
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Voltana Ademi: Situata është shumë e rëndë, nuk e di nëse do e le postin Voltana Ademi dhe kryebashkiakët e tjerë u takuan sot në ambjentet e selisë blu me kreun e opozitës Lulzim Basha. Ajo
Procedohet penalisht Voltana Ademi Pak minuta më parë ka filluar procedimi penal i Kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademit në Shkodër. Mësohet se Ade
Pas RENEA-s, Olta Xhaçka pushton Dibrën me ushtri: Shikoni pamjet (VIDEO) Janë jashtë imagjinatës pamjet që vijnë nga Dibra në redaksinë e Albeu.com. Krahas operacionit të orëve të para të m
Voltana: S’piva ujë në zyrën e Prefektit, kemi të bëjmë me huliganë Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi zbuloi në "Open" se sot ka pasur një takim me prefektin e Shkodrës, i cili e ka