999 rezultate për

noka

Florian Marku mposht me nokaout boksierin anglez në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vijuar serinë e tij të fitoreve pasi pasditen e të shtunës ka triumfuar në duelin nd
Noka: Rama dhe Lleshaj po veshin me uniformë dhe armatosin milicë kundër shqiptarëve (VIDEO) Ish-deputeti i PD Flamur Noka akuzon Ramën dhe Lleshajn se po veshin kriminelë, ushtarë dhe militantë të PS me uniformë
Protesta në Shkodër, Noka-Ramës: Vendi jot është në burg Përballë protestuesve nga Shkodra, ku ishte i pranishëm në protestën e opozitës, ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaroi
Noka rrëfen përballjen me Arben Keshin: Lëvizte me thasë me para Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka i cili ka qenë i derguar i Partisë Demokratike në fushatën e zgjedhjeve të pjesshm
Iu përmend emri në përgjimet e "Bild", flet Flamur Noka Gazeta gjermane ‘Bild’ publikoi sot 16 përgjime të reja nga dosja “184” mbi zgjedhjet vendore të vitit 2016 në Dibër.
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
"Mos hajde në Shkodër", protestuesit bllokojnë urën e Bahçallëkut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka planifikuar të udhëtojë sot drejt Shkodrës për të mbajtur një sërë takimesh por PD i ka dalë pa
"Vodhe vota mes Tiranës", analisti akuzon publikisht Nokën Gazetari dhe analisti Shpëtim Nazarko ka pasur një përplasje me demokratin Flamur Noka në News24. Nazarko e akuzoi No
Rama do blejë deputetët e listës së PD-së? Përgjigjet Flamur Noka Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve ësht
“I gjeta derrat të shtruar në alkool”, Noka shpërthen ndaj policisë Thuajse 20 protestuas janë shoqëruar nga Policia e Shtetit ditën e sotme. Për këtë arsye deputeti i Partisë Demokrati
"Pritet ajo që qytetarët e dinë vetë", deputeti tregon ç'do ndodh në protestë (VIDEO) Deputeti demokrat, Flamur Noka mëngjesin e sotëm ka qënë i pranishëm në Shkodër ku është takuar më grupet e protestuesve
Ngjarje e rrallë, boksierët përfundojnë në tokë me "knockout" të dyfishtë (VIDEO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në një ndeshje boksi ku përballja mes boksierëve përfundon me nokaut të dyfishtë. Dy
Alesia Noka bëhet nuse? Pozon me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Alesia Noka është një nga modelet më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mijëra ndjekës në Instagram, ku ë
Boksieri shqiptar fiton me nokaut ndaj Aldo Collianderit Boksieri shqiptar Kristian Prenga regjistroi një tjetër fitore mbrëmjen e djeshme, teksa triumfoi përballë kundërshtarit
Florian Marku nokauton serbin që në raundin e parë Florian Marku, luftëtari i njohur shqiptar i arteve të përziera parciale, sonte në Gjermani ka shënuar edhe debutimin e
Shikoni kur zhvillohet përballja e shumëpritur mes Wilder dhe Furyt Deontay Wilder dhe Tyso Fury pritet të zhvillojnë një nga përballjet më të mëdha në vitet e fundit në kuadër të peshave
Momenti kur nisi përplasja Fevziu-Noka, çfarë u bë shkak (VIDEO) Gjatë emisionit të mbrëmshëm "Opinion" pati një përplasje verbale mes deputetit të PD Flamur Noka dhe drejtuesit të emis
Sherri LIVE në emision, Fevziu flet për SMS-të e fshehta me Fatmir Xhafajn I ashpër ka qenë debati i djeshëm mes Blendi Fevziut dhe Flamur Nokës, teksa ky i fundit nuk ka lënë thuajse në asnjë mo
Fury kërcënon me nokaut Wilder-in: Do të kesh fatin e Klitschko Tyson Fury kërcënon Wilder duke thënë se asnjë grusht i tij nuk do ta kapë atë. Ndër të tjera boksieri britanik thekson
Goli i nokautit, Izraeli dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë Izraeli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Shqipërisë në Beer Sheva. Ai që ka shënuar është Saba në minutën e 83' të