999 rezultate për

ngacmon

Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO) Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacm
Zbardhet motivi i plagosjes me thikë të 52-vjeçarit në Durrës Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja e 52-vjeçarit sot në Durrës. Zbulohet edhe motivi se si kishte nisur sherri m
Klopp "ngacmon" Guardiolën pas humbjes Liverpool ka mundur Manchester City në miqësoren e “International Champions Cup”, në Neë Jersey me rezultat 2-1 dhe kjo
Moderatori ngacmon gazetaren: Hajde me mua me pushime Moderatori i Fiks Fare, Dorian Ramaliu është ndaluar nga gazetarja Valbona Mhilli në shesh teksa shihte ndeshjen, dhe ës
Gazetari në Liverpool ngacmon Shaqirin për shqiponjën, përgjigja e tij është epike Xherdan Shaqiri pas shumë spekulimesh mbi të ardhmen e tij, mbrëmjen e djeshme arriti që të zyrtarizohet si lojtari më i
Bleona ngacmon Çanin LIVE: Sa keq që je i martuar! E ftuar te Arian Çani,Bleona Qereti është shprehur se nëse cani nuk do të ishte i martuar, do ta kishte zgjedhur atë për
Klaudia Pepa ngacmon edhe njëherë rrjetin me videon provokuese (VIDEO) Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak t
Tufa delesh shfaqen në Paris dhe askush nuk i ngacmon, mësoni arsyen Një tufë delesh mund t’i shohësh teksa shëtisin të pashqetësuara nëpër rrugët e Parisit. Një imazh i pazakontë dhe nuk ë
Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekst
Denoncoi burrin për dhunë, e ngacmon polici Qytetarë në Tiranë protestuan sot para Drejtorisë së Policisë së Tiranës kundër vrasjes së grave. Protestuesit morën shk
Ngacmonte seksualisht nusen e djalit, arrestohet 50-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 50 vjeçar pasi akuzohet se ka dhunuar dhe ngacmuar seksualisht nusen e djalit
Çani ngacmon këngëtaren në studio: S’e prisja të më gjuaje këtu Zone e Lirë gjithnjë ka situata ku ndonjëherë shkelet edhe etika, gjë që Cani tashmë e bën me shumë sportivitet. Këng
Sergi Roberto ngacmon në Instagram lojtarin e Kombëtares Shqiptare (FOTO LAJM) Mbrojtësi shqiptar, Ivan Balliu nuk është grumbulluar nga trajneri Christian Panucci, për 2 miqësoret atë ndaj Kosovës d
Çmendet tiranasi, ngacmon e përndjek nusen e vëllait Një vajzë e re ka duruar sa ka duruar dhe më pas ka denoncuar në polici kunatin i cili e ngacmonte vazhdimisht. Polic
Silvio Berlusconi ngacmon live vajzën e kolegut të tij (VIDEO) Politikani i njohur italian dhe ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi është rikthyer përsëri në vëmendje të mediav
Punëtori i Postës keqpërdor të dhënat personale, ngacmon klienten nëpërmjet telefonit Një punëtor i Postës së Kosovës ka keqpërdorur pozitën duke marrë të dhëna personale prej një kleinteje. Ia kishte marrë
Reagimi, gjarpërinjtë i duhen Gërmisë, mos i ngacmoni se e pësoni Agjencioni për Mbrojtjen e Mjedisit te Kosovës ka reaguar sa i përket pranisë së gjarpërinjve në Parkun e Gërmisë. Pë
Dënohet taksisti shqiptar që ngacmonte femrat në Kanada, disa ngjarje Një ish shofer taksie që sulmoi seksualisht pasagjerët femra gjatë dy vjetëve në detyrë, u dënua me burgim edhe për 22 m
Shfaqet një pedofil në Prishtinë, gazetarja rrëfen ngjarjen e rëndë Ish-gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani-Bllaca thotë se e ka parë me sytë e saj personin e arrestuar në Prishtinë, që d
Prishtinë, arrestohet pedofili që ngacmonte fëmijët te Parku i Qytetit Policia e Kosovës nga rajoni i Prishtinës, ka arritur të kap një person, i cili ditë më parë është raportuar se ka ngacm