999 rezultate për

neymarit

Neymar apo Griezmann, kë zgjedh Carvajal Dani Carvajal do të donte më shumë të shijonte talentin e Neymarit duke qenë në një skuadër se sa t'a kishte atë kundërs
Casemiro i shkel syrin Neymarit: Shkon shumë me Ronaldon Casemiro mendon se Neymar do të gëzonte një miqësi të mirë me yllin e Madridit, Ronaldon, teksa beson se bashkëlojtari i
Perez takon babain e Neymarit për të mbyllur llogaritë e fundit Sipas ueb faqes braziliane UOL, bën të ditur se ka pasur një takim mes babait të lojtarit dhje presidentit të Los Blanco
Emery qetëson tifozët për të ardhmen e Neymarit Emery është vetë në fije të perit por nga ana tjetër mendon sërish për qetësimin e tifozëve në lidhje me të ardhmen e Ne
Babai i Neymarit shuan zërat: Ai ka të ardhme tek PSG Babai i Neymarit ka shuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar tek skuadra
Zbulohet arsyeja se pse presidenti i PSG ka shkuar në Brazil për t'i qëndruar afër Neymarit Detajet e vizitës së presidentit të PSG, Al-Khelaifi në Brazil, ku ai është planifikuar të kalojë dy ditë me Neymar dhe
Barcelona i mbyll derën e rikthimit Neymarit Pak ditë më parë u raportua nga Mundo Deportivo se Neymar kishte telefonuar në Barcelonë për të pyetur rreth mundësisë s
"Nike" i shtrin dorën Realit, e gatshme të paguajë një pjesë për transferimin e Neymarit Neymar para Kampionatit Botëror mund të bëhet i Realit të Madridit. Këtë herë është e përditshmja spanjolle “AS”, e cila
Coutinho injoron rikthimin e Neymarit tek Barcelona Me paratë e Neymarit u ble Coutinho, por sa shumë pëlqehej që kjo dyshe të bashkohej në Camp Nou. Gjërat nuk ndodhën ash
Drejtorit sportiv i PSG-së del hapur: Nuk mund ta garantoj qëndrimin e Neymarit Gazeta franceze "L'Equipe" zbuloi se ka pasur një takim mes Antero Henriques, drejtorit sportiv të PSG dhe agjentit të N
Rakitic flet për rikthimin e Neymarit, ja si e pret Ivan Rakitiç pas fitores kundër Malagas preku "plagët" e vjetra të Barcelonës, duke thënë se do t'ia hapte derën në çdo
Zidane paralajmëron blerjen e Neymarit: Së shpejti një lojtar do të kushtojë 400 mln euro Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka komentuar çmimin rreth 400 milionë që mediat franceze po raportojnë se kër
Federata e Futbollit të Brazilit: Neymar u operua e sukses Federata e Futbollit e Brazilit (FFB) ka njoftuar sot se operacioni në këmbën e djathtë të Neymarit ka kaluar me sukses.
U lumturuan me dëmtimin e Neymarit, tani Reali duhet t'i bëjë llogaritë pa Kroos dhe Modriç Luka Modricit dhe Toni Kroosit nuk ishin të pranishëm në qendrën stërvitore Valdebebas madrilenë u stervitën para ndeshj
PSG konfirmon operacionin e Neymarit, braziliani motivon shokët për Realin: Kalojeni atë murë PSG ka bërë të ditur se është vendosur që Neymar të operohet, por akoma nuk e kanë bërë publike kohëzgjatjen e mungesës
Emeryn e zë halli, pas Neymarit e konfirmon dhe dëmtimin e yllit tjetër Neymar, Marquinho dhe portierit Areola janë aktualisht lojtarët e dëmtuar të PSG-së në vigjilje të ndshjes së dytë me Re
PSG me komunikatë zyrtare për dëmtimin e Neymarit Të dielën në mbrëmje PSG mposhti me rezultatin 3-0 Marseillen, por fitorja u shpërblye me një dëmtim shumë të rëndë, pas
Tashmë zyrtarizohet mungesa e gjatë e Neymarit, ja sa do qëndrojë ai jashtë fushave Tashmë është një lajm zyrtar, Unai Emery duhet t’i bëjë llogaritë pa praninë e Neymar për të paktën 6 deri në 8 javë.
Babai i Neymarit shuan kuriozitetin: Ja sa do të mungojë im bir Neymar do të mungojë në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit të vlefshme për Champions League. Këtë e ka vërtetuar dhe
Me shumë gjasa ky do të jetë zëvendësuesi i Neymarit ndaj Real Madridit Trajnerit Unai Emery duhet të luajë pa sulmuesin Neymar në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit në UEFA Champions Leagu