999 rezultate për

news

Besnik Mustafaj shpërthen ndaj Bashës: Nuk ke më të drejtë të hysh në zyrë Një panel analistësh dhe gazetarësh të ftuar në studion e lajmeve në News 24 kanë komentuar deklaratën e kryedemokratit
Dhunë ndaj PS, reagon Xhelal Mziu: Fake News Shtabi elektoral i kandidatit të PD-së dhe kryetari i Bashkisë Kamëz njëkohësisht dhe si kreu i degës së PD-së, kanë rea
Basha braktis Ylli Rakipin në momentin e fundit Në spotin e trasmetuar në “News 24” gjatë pasdites ishte njoftuar pjesëmarrja e kreut të opozitës, Lulzim Basha, së bash
Zbardhet vrasja e Cukut, zbulohet bashkëpunëtori i Mikel Shallit Mikel Shallari nuk ka qene i veten ne ekzekutimin e ish drejtorit te policise se Vlores Artan Cuku. Burime nga polic
Ndihmoi Trumpin të bëhej president, themeluesi i Twitter kërkon falje publike Bashkëthemeluesi i rrjetit social "Twitter", Evan Williams, ka kërkuar falje publike për rolin që ka mundur të luajë pla
Gazetarja e “News 24” futet gabimisht live te “AbcNews” Vëmendja mediatike padyshim që është e fokusuar tek marrëveshja mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Opozitës Lulzim
Ndahet nga jeta ish drejtori i “Fox News” i akuzuar për skandale seksuale Është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare, Roger Ailes, ish drejtori ekzekutiv i një prej mediave më të famshme në botë,
Shefi i kabinetit të Mustafës e quan "fakenews" mocionin e shkarkimit Shefi i Kabinetit të Qeverisë së Kosovës, Sokol Havolli e ka cilësuar "mocion të mbushur me fakenews" nismën për të shka
Njihuni me zëdhënësen seksi të Departamentit amerikan të Shtetit (FOTO LAJM) Ish-drejtuesja e një emisioni në televizionin Fox News, Heather Nauert, është bërë zëdhënësja e re e Departamentit ameri
Kur Ilir Meta vendos të jetë deri në fund Ilir Meta Ilir Meta ka zbuluar diçka esenciale për ekuilibrin e koalicionit me Edi Ramën. Nuk është ndo
Pamje të tmerrshme, ja pasojat e shpërthimit në metronë e Shën Petersburgut (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në stacionin e një metroje në Shen Petersburg në Rusi. Sipas m
Diplomati amerikan në Fox News: Ja arsyet pse Shqipëria u mbush me drogë Çështja e drogës në Shqipëri tashmë shtë kthyer në një problem jo vetëm për fqinjët të cilët çdo ditë kapin tonelata me
FoxNews: A ka rrezik që kriza në Maqedoni të përhapet në të gjithë rajonin? Kriza politike e cila po zgjat më shumë se sa ishte menduar në Maqedoni, ajo po thellohet edhe më tej, duke u zgjeruar e
Rikthehet Armand Shkullaku. Do të drejtojë TV Klan dhe ABC News? Armand Shkullaku duket se do të rikthehet sërish në një bashkëpunim me Aleksandër Frangajn, kësaj radhe në një televizio
Tre tornado godasin SHBA-të, disa persona të plagosur (VIDEO & FOTO) Tre tornado kanë goditur SHBA-të gjatë ditës së sotme Luizianën jugore, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur disa perso
Basha sulmon Top Channel: Jeni "fake news" Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sulmuar televizion kombëtar Top-Channel për analizën që ka bërë se Edi Ra
QEVERIA E RE / Ja pse dështoi pakti i Ali Ahmetit me Gruevskin BDI i ka thënë Jo koalicionit me VMRO – DPMNE pas shumë orësh debate të nxehta pro dhe kundër. Në një lidhje telefon
Debati për ABC News, Lesi i shkruan Bushatit: Frangaj hyri në gazetari me këpucë të grisura... (FOTO LAJM) Botuesi i gazetës "Koha Jonë" njëkohësisht rrugëtues në profesionin e gazetarit sëbashku me Aleksandër Frangajn dhe Andi
PREKËSE/ Vogëlushit të sëmurë i plotësohet dëshira e fundit (VIDEO) Pas apelit në News24, 11-vjeçari i sëmurë rëndë, Rei Roçi tashmë do t’i gëzohet krevatit të lëvizshëm, por edhe material