999 rezultate për

nevzat

Kryetari legjendar 24-karatësh i Gostivarit (VIDEO) Publikimi i një fjalimi të kryetarit 24-karatësh legjendar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka bërë që Shqipërinë
Dega e BDI-së në Gostivar mbajti mbledhjen e parë Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar e mbajti dje mbledhjen e parë, me përbërje të re. Kryetari i Degës,
Nevzat Bejta rizgjidhet kryetar i BDI-së së Gostivarit Kryetari i Gostivarit Nevzat Bejta është rizgjedhur kryetar i degës së BDI-së në këtë komunë. Bejta u zgjodh me votim
Halili: Republika e Iliridës nuk qëndron pas uniformave të zeza Kryetari i Republikës së Iliridës, Nevzat Halili është shprehur se asnjë ushtri apo forcë militare nuk qëndron pas Repub
Prokuroria nis hetimet për shpalljen e Republikës së Iliridës? Prokuroria publike po e heton rastin e shpalljes së Republikës së Iliridës nga ana e Nevzat Halitit. Nga prokuroria t
Kryetari i Republikës së Iliridës: Nesër në qendër të Shkupit shpallim pavarësinë (VIDEO) Nesër është paralajmëruar shpallja e Republikës së Iliridës. Ideatori dhe kryetari i kësaj Republike, Nevzat Halili k
Shtyhet për "më vonë" shpallja e Republikës së Iliridës Kryetari i Republikës së Iliridës Nevzat Halili ka deklaruar se shpallja e saj do të shtyhet për "ca kohë". Me këtë, Nev
Bejta: BDI e ka bojkotuar Ivanovin Kryetarët e komunave, deputetët dhe ministrat e BDI-së do të vazhdojnë ta bojkotojnë kryetarin e shetit të Maqedonisë,
Bejta: Mustafi ynë na nderoi si komb Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta është shprehur se ndihet krenar që një shqiptar u shpall kampion bote.
Në Gostivar BDI ia merr valles me lodër e tupan (FOTO LAJM) BDI e kall atmosferën në Gostivar. Disa nga zyrtarët më të lartë të Bashkimit Demokratik për Integrim ia kanë marrë v
Nevzat Bejta takon ambsadorin e OSBE Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pritur në një takim ambasadorin e misionit të OSBE-së në Shkup, Ralf B
Nevzat Bejta ftohet të marrë pjesë në kujtim të 15-vjetorit të eksodit të shqiptarëve të Kosovës Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta është ftuar të marrë pjesë më 16 prill në Kukës në përkujtim të 15-vjetor
Nevzat Bejta: Do ti jap prioritet arsimit Kryetari i komunës së Gostivarit është shprehur përpara nxënësve të këtij qyteti, se arsimi do të jetë prioritet i polit
Nevzat Bejta si Asadi i Sirisë Deputetët e Rilindjes Demokratike Kombëtare Naxhi Xhelili, Flamure Demiri Kreci dhe grupi I këshilltarëve të RDK – Gosti
Gostivari dhe UEFA investojnë në sport Në komunën e Gostivarit kanë filluar punimet për stadiumin, ku më nga afër i ka parë edhe kryetari i saj, Nevzat Bejta.
RDK kundërshton Nevzat Bejtën Grupi i këshilltarëve të RDK-së kundërshton ashpër propozim vendimin për kompenzim të avansit joligjor të paguar për rre
Bejta: Nëpër shkolla do të vendoset rend Kreu i Komunës së Gostivarit Nevzat Bejta së bashku me shefin e kabinetit Bashkim Hasani dhe përgjegjësin e arsimit Qera
Arifi takon Nevzat Bejtën Kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi sot realizoi takim pune me kryetarin e komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta. Takimi u zh
Nevzati: Video e bërë para 3 viteve (VIDEO) Video e publikuar në internet, e cila tregonë më së qarti zhvillimin e një ore mësimi në shkollat e mesme të vendit, më
RDK reagon ndaj Nevzat Bejtes Grupi i këshilltarëve të RDK-së kanë lëshuar nje deklarate kunder diferencimit ideopolitik shkarkimit joligjor të drejto