999 rezultate për

nepermjet

Tiranë, telefonatat rrezikonjë jetën e 40 vijeçarit Nje 40 vjecarit i eshte bere makth telefoni. Nje person tjeter per te cilin nuk ka detaje nese e njihte apo jo, e shqete
Vajza e Koço Kokëdhimës shfaqet provokuese në Instagram Vajza e ish deputetit socialist Koço Kokëdhima është bërë këtë herë protagoniste e mediave rozë për shfaqjen e saj të fu
Lajm i keq për shqiptarët nga administrata e Trump Dy incidente të fundit kanë përforcuar qëndrimin e administratës Trump kundër sistemit aktual të emigracionit në SHBA të
Nuk u bë kryetar i Ferizajt, Labi synon pozitën e Haradinaj Kishte premtuar që kur të futet në politikë, do ta lë muzikën, por kjo nuk ndodhi. Arsyeja e kësaj është të mirat materi
Sali Berisha i ndihmon famlijarëve të Florencit nëpërmjet Facebook-ut Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënuar edhe njëherë ashpër krimin monstruoz, që i mori jetën 23 vjeçarit shqiptar, Flo
Akuza e fortë ndaj Ramës: Po pastron paratë nëpërmjet Partizanit Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, lëshoi akuza të forta ndaj kreut të qeverisë në “Neës24”. Kryemadhi tha se krye
Nëpërmjet një komunikate Milan e fton publikisht Kakan që të rikthehet Fassone zbuloi të martën se Kaka mund të ri-bashkohet me Milanin, jo si futbollistë, por në një rol tjetër në klub. Klub
Grubi rikthen betejën për gjuhën shqipe Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane në Kuvendin e Maqedonisë, deputeti i BDI-së Artan Grubi, ka rithirrur komisi
Kur babai përballet me pedofilin e vajzës së tij (VIDEO) Një burrë i zemëruar u takua ballë përballë me një pedofil, të cilin e akuzoi se ka përndjekur për të dhunuar vajzën e t
Drake i jep fund lidhjes me bukuroshen Bella Hadid Reperi Drake, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes me modelen Bella Hadid, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi. B
MPB propozon të hiqet neni 175, sipas të cilit DSK ka përgjuar nëpërmjet operatorëve Ministria e Punëve të Brendshme e ka publikuar tekstin e ndryshimeve të ligjit për ndjekjen e komunikimeve. Me ligjin e
50 vjeçari i kthehet në makth vajzës nga Tirana, e ndiqte kudo Një 50 vjeçar nga Tirana kthyer në makth për të renë nga Tirana. Ai momentalisht është nën hetim për veprën penale ‘
Lumezi se pranon që është falsifikator, ka disa fjalë për Hasanin Kryeprokurori i shtetit Aleksander Lumezi, në “Javën për të drejtat e viktimave të krimit” ka zgjedhur që të flasë edhe
Betimi i gjyqtarëve e prokurorëve serbë para Thaçit nëpërmjet fotografive Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi në mbështetje të kompetencave kushtetuese dhe ligjore, në pajtim me pro
Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në
Policia jep alarmin: Kujdes, po vidhen masivisht llogari bankare Policia e Shtetit ka bërë të ditur mëngjesin e sotëm se ka një rritje të konsiderueshme të mashtrimeve elektronike nëpër
Valdete Daka tregon si votohet nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Kryetarja e Komisioni Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka dalë me një mesazh informues se si duhet të votohet në zgjedhje
Krasniqi: Më i lehtë bashkimi kombëtar se liberalizimi i vizave nëpërmjet Shqipërisë Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi thotë se Shqipëria nuk është rruga e liberalizimit të vizave për qyte
Benefitet që sjell çaji i zi për shëndetin Konsumimi i çajit të zi ka dalë se ndihmon njerëzit që të humbin peshë. Sipas një studimi thuhet se çaji ndihmon në shpe
Ja çfarë i bashkoi forumet rinore të partive politike Forumi rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Kumanovë, ka organizuar turne në fushë futbolli. Turneu i organiz