999 rezultate për

nene

Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
Je një nënë beqare? Mëso avantazhet që ke ndaj atyre të martuarave Jeta e nënave beqare mund të jetë sfiduese, por ideja se ato nuk kanë kohë mjaftueshëm, nuk është e vërtetë. Së fundmi j
E RËNDË/ E bija mbyt nënën e vet në Shkup Një shkupjane e ka mbytur nënën e vet në shtëpinë e vet në rrugën “Risto Rovanovski”, ndërsa rastin e ka paraqitur perso
Si e morën emrin “Bjeshkët e Namuna” (FOTO LAJM) jeshkët shqiptare kanë një natyrë mrekullisht të bukur në Alpet e vendit tonë. Ato vizitohen në çdo stinë nga turistë të
Rrahu dhe kërcënoi nënën, arrestohet shqiptari në Greqi Një 44 vjeçar me origjinë nga Shqipëria ka shkuar i dehur në shtëpi duke rrahur dhe kërcënuar me thikë nënën e tij. N
Eliza Dushku bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të saj (FOTO LAJM) Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e ka bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi. Laj
U bë nënë për herë të dytë, zbulohet emri i fëmijës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e sotme u bë me dije lajmi se, ish-deputetja Klajda Gjosha u bë nënë për herë të dytë. Klajda solli në jetë një
Kartolina më e bukur, Tuna prezanton videoklipin me të birin (VIDEO) Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë e një djali të quajtur Tian. Por ky fakt nuk e ka ndalur këngëtaren të bë
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Burri i mori dy fëmijët dhe i çoi në Siri, lufta e nënës shqiptare për t’i kthyer (VIDEO) Një nënë nga Tirana ka mbi pesë vjet që po mundohet t’i kthejë dy fëmijët e saj nga Siria. Në vitin 2014, burri i saj mo
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Akuzohen nga prokuroria për mbytjen e djalit në lumë, nëna: Unë isha një nënë e mirë Burbuqe M., nëna që humbi djalin e saj 4 vjeç, para dy muajve në Zvicër, përveç dhimbjes që ka, ajo po ballafaqohet edhe
Hueyda El Saied publikon videon më të bukur të djalit, nënë e bir ndajnë të njëjtin pasion (VIDEO) Hueyda El Saied ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me djalin e saj, Gabriel. Me ndjekësit e saj në rrje
Përplasi nënën me fëmijë në krah, arrestohet 22 vjeçari Një i ri ka përplasur me makinë shtetasen A.B., 34 vjeçe në qytetin e Vorës, e cila mbante në krah fëmijën. Fatmirësisht
E trishtë: Nënë e bijë humbin jetën gjatë lindjes (FOTO LAJM) Një nënë e re humbi jetën gjatë kohë që sillte në jetë beben e saj, e cila humbi gjithashtu jetën. Rebecca Sargeant nga
Vlorë, makina përplas nënën me vajzën e mitur në krah Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Një mjet ka përplasur një nënë, e ci
Aksident i rëndë në Vlorë, makina merr përpara nënë e bir Një aksident ka ndodhur në zonën e Skelës, ku një grua, e cila ishte duke kaluar rrugën me të birin u përplas nga një ma
Halle vajzash, Kejvinënë dhe Oriolën i mundon i njëjti problem (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, n
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v