999 rezultate për

nene

Po qante, "mamiii": I dashuri vret foshenjen me sediljen e makinës se nuk duronte zhurmën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur sëfundmi në Britaninë e Madhe ku një i mitur është vrarë në mënyrë mizore nga i dashuri
Qeveria ende s'ka zgjidhje për monumentin Nënë Tereza Ende nuk është vendosur çfarë do të bëhet me monumentin e Nënës Tereza në Sheshin Maqedonia, edhe pse pothuajse një vit
Po habisin botën, janë nënë e bijë por duken si motra (FOTO LAJM) Ato janë nënë e bijë, por nuk janë të paktë ata që i pandehin se janë motra, pavarësisht se diferenca mes tyre është 31
Burri e tradhëtonte se ishte e shëndoshë por kur u dobësua ia hoqi trurin (FOTO LAJM) Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj. Betsy Ayala nga
Njihuni me nënën më pjellore të të gjitha kohrave, mësoni sa fëmijë ka lindur Mund të ju duket e pabesueshme por një grua ka lindur 69 fëmijë Kjo histori ju ofron mundësinë të zhytesh në një histo
Pasi shkrepi këtë fotografi, kjo nënë nuk vuri gjumë në sy nga frika Një nënë thotë se nuk mund të flejë gjumë pasi pa fantazmat e dy ushtarëve të Luftës Civile në një foto të djalit të saj
U bë nënë, por Xhensila nuk i kursen puthjet në publik me Besin (FOTO LAJM) Xhensila dhe Besi janë bërë prindër të një vajze të mekullueshme me emrin Ajka. Por ata pavarësisht se janë bërë prin
Almeda bën një ndryshim drastik pak para se të bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Almeda Abazi, është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë. Almeda është në muajin e 6 të shta
Kjo vajzë është 6 muajshe shtatzanë por askush nuk e beson Shtatzënia ndikon ndjeshëm tek linjat e femrat, e në të shumtën e rasteve ato nuk rikthehen më në format e para më të mi
Ku ndodhen fëmijët që babai u vrau nënën dhe tezen Disa ditë pas krimit makabër ku një 34-vjeçar vrau me thikë gruan dhe motrën e saj 18-vjeçare, kryetari i bashkisë së Ba
Pamje mbreslënëse, ngrin Kroi i Nënës Mbretëreshë në Qafshtamë (FOTO LAJM) Temperaturat e ulta që kanë kapluar Shqipërinë javën e parë të Janarit, kanë sjellë edhe problematikat e para në vend.
Përgjërimi i nënës së Anxhelinës: Nuk duan të më japin trupin, kërkoj ndihmën e shtetit Vrasja e 29- vjeçares shqiptare Anxhelina nga babai i saj, Aleko Petro mbrëmjen e 2 Janarit në Korfuz trondit Greqinë, p
Xhensila përlotet kur flet për vajzën e saj (VIDEO) Në korrik të vitit që lamë pas, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë me
Lëndohet emigranti gjatë tentativës për të hipur në tren Në stacionin e trenit në Trubarevë, derisa dy emigrantë përpiqeshin të ngjiten në një tren mallrash që udhëtonte drejt G
"Mos ia vdisni nënën", Don Gjergj Meta tregon të vërtetën e 17-vjeçares Briselda Gjikolaj Arqipeshkvi i Mirditës Don Gjergj Meta, dukeët se është tronditur shumë nga lajmi për vrasjen e 17 vjeçares në Laprakë d
Ngjarje tragjike në Kosovë, djali gjen në pus nënën Më 24 dhjetor të këtij viti, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Karaçevë e Epërme të Kamenicës. Sipas asaj që
Nuk është film por realitet, duhet të zgjidhte për të shpëtuar nga vdekja gruan apo nënën Një cunami shkatërrues ka goditur ishujt e Javës dhe Sumatrës natën e së shtunës duke u marrë jetën 429 personave dhe pl
13 vjeçarja bëhet nënë në Prishtinë Një vajzë e moshës 13 vjeçare ka lindur fëmijën e saj të parë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ditën e hënë.
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba