999 rezultate për

negative

Shqiptarja prezanton të dashurin me ngjyrë, por fyhet me komente mjaft negative në Facebook Fotoja e një vajze shqiptare me të dashurin e saj me ngjyrë është duke u shpërndarë aktualisht nëpër rrjetet sociale, ku
Bleona vjen në Shqipëri me të njëjtën këmishë nate që ngriu vezët (FOTO LAJM) Videoja e këngëtares Bleona Qereti teksa ngrinte vezët, procedurë e cila u postua live në Facebook, shkaktoi reagime të
Facebook sjell programin që ndalon komentet negative Gjigandi i rrjeteve sociale, Facebook ka konfirmuar se ka blerë programin “TBH” që është i famshëm tek adoleshentët.
Hapi i parë që duhet ta bëni për t’i mposhtur mendimet negative Të gjithë kemi pasur momente kur kemi rënë viktimë e mendimeve negative në kokën tonë. Gjithçka fillon me një mendim të
Çani zbulon ndryshimin që i ka ndodhur me kalimin e viteve Nuk ka asgjë për t'u habitur në vlerësimin e tipareve të rinisë. Të gjithë duan të jenë energjikë, pa thinja dhe pa rrud
Studim! Pirja e shumë kafeve sjell efekte negative A e dini cila është ora ideale për të pirë kafe. Ndikimi i kafes në organizmin e njeriut është marrë shpesh në analiz
Mendimet e nënave gjatë shtatzënisë, krijojnë personalitetin e fëmijës Gjendja e bebes tuaj është ashtu siç është edhe mendja juaj. Nëse po vrisni mendjen se çfarë personaliteti bebja do të k
Çnjerëzore, pronari tërheq zvarrë qentë me makinë (VIDEO) Një pronar ka shkaktuar një reagim të ashpër në media pasi u kap duke zvarritur dy qentë e tij pas makinës së tij në një
5 mënyra për t’i shpëtuar stresit Ju mund ta dini se çfarë mendimesh ju stresojnë. Përpiqeni t’i ndryshoni, por më kot. Ato mbeten në trurin tuaj. Përsëri
Komentuesit i shajnë vithet, nxehet Armina: Më marrshi të keqen! Pas fotos së publikuar kohëve të fundit në Instagram, Armina Mevlani po masakrohet me komente negative. E shkak për
Efektet negative të kondicionerit Kondicionerët janë mbledhës të vërteta të baktereve dhe viruseve, nëse nuk mirëmbahen rregullisht dhe në mënyrë të drejt
Rama, thirrje qytetarëve t’i rrëfejnë eksperiencat negative gjatë mandatit të tij Pasi mblodhi për më shumë se 1 javë këshilla nga qytetarët se çfarë i shqetëson, sot kryeministri Rama, kërkon po nga qy
Inzaghi refuzon Shqipërinë, i kthen përgjigje negative Dukës Pippo Inzaghi nuk do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë. Edhe pse italiani ishte i preferuari i presidentit Armand Duka,
E çuditshme por e vërtetë, shfryni mllefin dhe jetoni më gjatë Fshehja apo mbajtja në vete e emocioneve negative mundet të ketë pasoja të rrezikshme për shëndetin, pohojnë ekspertët n
Mos pini ujë me akull, ja efektet negative Rritja e temperaturave sjell rritjen e nevojës për të hidratuar trupin. Dhe sigurisht që gjëja e parë që na bën të mendo
Vendi që ofron 16 mijë euro nëse qëndroni shtrirë për 60 ditë Instituti francez i Mjekësisë dhe Fiziologjisë është duke kërkuar vullnetarë të cilët do të kalojnë 60 ditë në shtrat pa
Mishi i kuq ka efekte negative për shëndetin tuaj Sot mishi i kuq është burim antibiotikësh dhe hormonesh të përdorura në trajtimin e kafshës gjatë jetës së saj. Ai m
E qeshura "satanike" e Theresa May po çmend rrjetin (VIDEO) Kryeministrja angleze ka bërë një gjest i cili i ka habitur të gjithë, pas një fjale me Jeremy Corbyn në parlamentin ang
U kritikua për temën +18 në emision, Rudina Magjistari: Ja si është e vërteta (FOTO LAJM) Dy ditë më parë emisioni pasdite në Tv Klan “Me Rudinën” solli jo pak reagime negative mbi temën. Fatktikisht e cil
3 gjërat negative që sjell konsumimi i qumështit Aftësitë kuruese të qumështit njihen pasi përmban vitaminë D dhe ul rrezikun e frakturave në kocka. Por një studim i