999 rezultate për

ndryshim

Eni Koçi bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Këngëtarja Eni Koçi është e njohur prej vitesh si biondja klasike dhe e pandryshuar. Mirëpo së fundmi ajo ka befasuar
Bjonde apo brune, Nora Istrefi bën ndryshim ne look dhe i ka qëlluar (VIDEO) Megjithëse ishim mësuar ta shihnim me flokë në ngjyrë t errët, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur që të ndryshojë pamje
"San Siro" me probleme, ndryshime madhore për sezonin e ri "San Siro" nuk do të jetë më i njejti për sezonin e ri futbollistik. Sikurse raporton "Sky Sport", stadiumi i Milani
E imagjinoni dot Klea Hutën bjonde? Si duket këngëtarja pas ndryshimit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Klea Huta është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku ndan vazhdimisht momente të ndryshm
Celine Dion ndryshim drastik në fizik, merakosen fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hitit “My heart will go on”, Celine Dion, i ka merakosur së fundmi fansat me pamjen e saj të re.
Kështu duken yjet e futbollit para dhe pas operacioneve plastike (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, operacionet plastike po gjejnë një përhapje të gjerë, të paktën te personazhet e famshëm, por jo ve
Basha: Loja me Teatrin për të fshehur grabitjen 200 mln euro, ndryshimi pas një viti Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka risjellë sot postimin e një viti më parë lidhur me Teatrin Kombëtar: Loja me
7 ndryshimet që pëson çdo grua pas të 40-ave Diku pas të 40-ave, do ta gjeni veten duke vënë syze për të lexuar një libër apo në ekranin e një pajisje elektronike. P
Basha në Himarë: Të bashkuar për ndryshimin ‘Në praninë e OSBE/ODIHR-it u faktua se ky njeri është i paaftë të organizojë zgjedhje të lira. Në këtë kuadër, përpj
Kaq ndryshe dhe kaq bukur, kështu duket Tayna me look-un e ri (FOTO LAJM) Tayna është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja. Ajo krahas talentit në muzikë, është një femër e bukur, seksi
Nuk do ta njihni, Olta Gixhari bën ndryshimin e madh (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe është gjithnjë në vëmendjen e mediave jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për look-un e saj të
Tayna bën ndryshimin drastik, do dashuroheni me pamjen e saj të re (VIDEO) Me siguri e keni vënë re se reperes Tayna i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe vazhdimisht ka ndryshuar ngjyrën e flok
Basha i bindur: Vetëm PD mund të sjellë ndryshimin që duan shqiptarët Në takimin me demokratët në Has, kreu i opozitës Lulzim Basha tha se në 6 vjet qeverisje Edi Rama shkatërroi tre themele
Mbipesha lidhet me ndryshimet në tru Trashja duket se lidhet me ndryshimet në strukturën e trurit, tregojnë rezultatet e një studimi të ri. Në fakt, nivel
Provoni veten, a mund ti gjeni 4 ndryshime në secilën foto (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere është më se e zakonshme dëshira jonë për t’u argëtuar dhe përsëe jo përmes lojërave të kënds
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Ashpërsohen dënimet, Kuvendi miraton ndryshime në kodin penal Me 96 vota pro, 11 kundër dhe 2 abstenim Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar ndryshimet në Kodin Penal. Për ndryshimet duhe
Presidenti i FIFA-s kërkon ndryshime në "Fair-Play" financiar Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka folur në media për idenë e tij për ndryshimin e rregullave të “Fair-Play” finan
Greta Koçi rikthehet aty ku nisi gjithçka, ndryshimi është banda e saj (VIDEO) Greta Koçi do rikthehet aty ku nisi gjithçka dhe këtë lajm të bukur e zbuloi mbrëmjen që kaloi me disa video të publikua
Vendoset data e fillimit të Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka vendosur që Serie A të fillojë me 25 gusht. Kalendari i kampionatit italian do të