999 rezultate për

ndryshem

Pranga katër punonjësve të rrobaqepësisë pasi vodhën 80 mijë euro 80 mijë euro ka qënë vlera e vjedhjes së mallrave të ndryshëm në një biznes fason në qytetin e Durrësit, ndërsa policia
Arrestohen 3 serbë në Prishtinë Njësiti i Hetimeve të Krimit të Organizuar në Policinë e Kosovës, pas hetimeve të zhvilluara, ka arrestuar ditën e djesh
Policia e Kosovës godet grupin e fajdexhinjëve, 7 të arrestuar Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar në Policinë e Kosovës ka arrestuar 7 persona të dyshuar për organizmin e fa
Ja si shkaktohet depresioni Depresioni është një problem i cili shfaqet te njerëzit zakonisht në rastet kur ndodhin ndryshime të mëdha në jetë. Disa
Bisturia i ka zbukuruar apo shpërfytyruar VIP-at? (FOTO LAJM) Operacionet plastike në radhët e VIP-ave nuk përbëjnë më ndonjë çudi, madje ato janë kthyer tashmë në një domosdoshmëri.
Ja gruaja që "ha" burrat (FOTO LAJM) Një grua 39 vjeçare duket se ka thyer një rekord në lidhje me martesat dhe ndarjet, të cilat janë një ekuacion i pazgjid
Ja videoja që tregon se si ka rënë aeroplani i "Germanwings" (VIDEO) Ekspertët e aviacionit kanë përgatitur simulimin e rrëzimit të avionit Airbus A320 të kompanisë "Germanwings", i cili u
Trendi më i fundit i veshjes ushtarake (FOTO LAJM) Ngjyra e veshjesh është dhe loja më e madhe që ne mund të bëjmë me një veshje të caktuar. Kërkojmë që të kemi një veshje
Moda në fiset e lashta (FOTO LAJM) Tribu të ndryshme nëpër botë kanë një traditë të veçantë si në veshje ashtu dhe në sjellje. Gjithmone janë të veçantë dh
Pushime ideale në hotelin prej bore (FOTO LAJM) Hoteli Iglu-Dorf është hotel në Zvicër i cili rindërtohet çdo sezon me 3 mijë ton dëborë. Ai hapet duke filluar nga dita
Çdo të thotë të koleksionosh 5.500 modele Mustang (VIDEO) Koleksionimi i makinave është një ndër pasionet më të mëdha që ka Adelbert Engler. Ai ka arritur që të bëjë koleksionin
I humbin shpresat, Kim Kardashian s'mund të ngelet shtatzënë (FOTO LAJM) Ndonëse ajo dëshiron një famije të madhe, duket se kjo gjë nuk është e mundur për Kim Kardashian. Para se ajo të sillte
Mos është ky Samsung Galaxy S6? (FOTO-LAJM) Imazhe të reja të Samsung Galaxy S6 janë publikuar nga një faqe interneti holandeze. Celulari i cili pritet të ketë një
Qeshni pak me këto foto, ja gjumashët që i zë gjumi kudo (FOTO-LAJM) Ju ka ndohur t'iu zërë gjumi në autobus apo në vendin e punës? Fotot që shihni më lartë tregojnë pikërsiht momente kur p
Braçe: Në Beograd do luajmë lakuriq, ata kanë frikë nga vetja! Ndeshja e sotme duket se ka tensionuar shumë deputetin Braçe, i cili ka reaguar sërish në rrjetin social Facebook. "
Gafat më të mëdha dhe qesharake në ndërtim (FOTO-LAJM) Për faj të projektuesve apo zbatuesve, na ka ndodhur të shohim shpesh ndertesa apo vepra publike të realizuara keq. Ka e
Valbuena shkurtabiq, plas gallata në web (FOTO LAJM) Mathieu Valbuena, fantazisti i Kombëtares franceze dhe Marseilles, është vetëm 1.67 m i gjatë dhe duke përfituar edhe ng
Ironia e Bild: Ronaldo, ne të qethim “Ne të qethim”. Ky ishte titulli që “Bild” kishte zgjedhur për të përshkruar suksesin e Gjermanisë ndaj Portugalisë duke
Konfiskohen armë në Rekë të Mitrovicës Policia e Kosovës ka realizuar një kontroll në të gjitha shtëpitë e fshatit Rekë të Mitrovicës. Në një njoftim të po
Miqësorja ndaj Hungarisë, vitrinë për "legjionarët" Miqësorja me Hungarinë nuk është vetëm një test për kombëtaren shqiptare, por edhe për futbollistët e veçantë të cilët j