999 rezultate për

ndreu

Ndreu reagon ndaj PD-së: Mjere ne per opoziten e lodhur dhe qaramane! Deputeti Pjerin Ndreu i është përgjigjur akuzave të PD-së në lidhje me përjashtimin e tij me 10 ditë nga seancat plenar
"Ti do rrahur", PD kërkon përjashtimin e Pjerin Ndreut nga Kuvendi (FOTO LAJM) Partia Demokratike i ka kërkuar sot Kuvendit të marrë masë disiplinore duke e përjashtuar për 10 ditë deputetin e PS-së,
Patentat e Tahirit fusin në “sherr” Berishën dhe Ndreun Pas disa akuzave rresht nga Berisha për lidhjen me patentat e Tahirit,Pas ka replikuar deputeti i Partisë Socialiste Pj
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
Plas sherri në Kuvend: Ndreu i thotë Salianjit se po kërkon të rrihet Ka vijuar edhe sot në Kuvend debati mes deputetëve të PD-së dhe PS-së pas zënkës së mbrëmshme në televizion. Ndërkohë
Deputeti i PS-së Bashës: Vëllai im nuk ka lidhje me patentat e Tahirit, boll bëre gafa Pak pas denoncimit të Bashës, se vëllai i tij është përfshirë në dhënien e patentës së Tahirit, deputeti i PS-së Pjerin
Denoncimi i Bashës: Si mafia Rama-Tahiri garantuan trafikun e drogës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook, ku ka denoncuar nëpërmjet me
Deputeti i PS për patentat e Tahirit: Nuk e mbroj dot Deputeti i PS Pjerin Ndreu duke folur për News 24, tha se për përgjegjësi poltiike do të flitet vetëm atëherë kur prokur
Pjerin Ndreu i ankohet Ramës për ministren Nikolla Mbledhja e djeshme e Grupit Parlamentar Socialist i është rikthyer diskutimeve dhe ankesave të deputetëve sapo është mby
Socialisti jep alarmin: Elbasani kontrollohet nga ligjet e bandave Deputeti i PS, Pjerin Ndreu tha se raporti mes dy bandave në Elbasan është një histori që është vështirë të menaxhohet.
Berisha publikon emrin: Ky është deputeti i PS që socialistët e larguan pas një vrasje nga policia Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një statusi në “Facebook’, ka reaguar lidhur me deklaratat e bëra nga deputeti i P
Kjo është vajza që ia "mblodhi" djalit don zhuan të deputetit socialist (FOTO LAJM) Djali i deputetit Socialist, Pjerin Ndreu, Alvin Ndreu u bë vetëm pak kohë më parë krye temë në media për shkak të jetës
Ndreu flet për reformën në drejtësi: Përfshin vettingun për politikanët Pritet që pas reformës në drejtësi, pas gjyqtarëve dhe prokurorëve, pas vetingut në polici radhën do të kenë politikanët
Ndreu: Ndaj Skënderbeut edhe një pikë na kënaq Ndaj Kukësit në debutimin e saj në këtë sezon të Superiores, Kamza dha shenja jete, por loja e mirë nuk u mjaftoi kryeqy
Plagosja me thikë në Don Bosko, për një gërvishtje makine Një tjetër krim ka ndodhur në zonën e Don Boskos, ku një i ri u qëllua disa herë me thikë. Siç ka bërë të ditur zyrta
Socialisti ironizon ministrat e PD-së: Janë bërë si plakat e lagjes… Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar ministrat
Deputeti i LSI-së sulmon Pjerin Ndreun: Gjynah që parlamenti do mbushet me policë Deputeti i LSI-së, Viktor Tushaj ka sulmuar rivalin e tij në Lezhë, Pjerin Ndreun. Duke u referuar te e shkuara e Ndr
PS-LSI "luftë" në Lezhë, Ndreu: Militantët e Metës po bëjnë presion Kandidati i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar në lidhje me përplasjen me armë në Shëngjin para qendrës së votimit ku mbeti i
Deputeti i PS-së "thumbon" Tushajn: Pse kështu nderojmë ne në Lezhë? (VIDEO) Kandidati për deputet, i pari në listën e Lezhës për LSI-në, Viktor Tushaj, është filmuar teksa po i fuste në xhep një z
"Djali me prostituta luksi dhe shampanjë 1 000 USD", reagon ashpër Pjerin Ndreu (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së djeshme, në mediat online janë shpërndarë fotot e Alvin Ndreut, djalit të deputetit socialist, Pjerin