Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

ndreu

PËRGJIMI 3/ "Tasi Lleshi nuk e shet votën me aq lekë! Leje të shkojë tek PD" (VIDEO) Në përgjimin e tretë të publikuar nga BILD, është kapur Arben Keshi, të cilin gazeta e cilëson si personin përgjegjës pë
PËRGJIMI 2/ Shefi i madh të vlerëson shumë! Burri i Olta Xhaçkës kapet "mat" me votat në Dibër (VIDEO) Përgjimi i dytë i publikuar nga "BILD" përfshin deputetin e PS, Artan Gaçi dhe drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arbe
PËRGJIMI 1/ "Ata maskarenjtë": BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshirë Rama (VIDEO) BILD ka nxjerrë përgjimin e radhës në lidhje me blerjen e votave në Shqipëri, ku i përfshirë tashmë është kryeministri E
Katër në një foto: Socialistët që lënë mandatin për bashkitë Gjatë ditës së sotme deputeti Pjerin Ndreu ka publikuar një foto në Facebook ku ndodhet në krah të deputetëve të tjerë t
Socialisti bën foton e fundit si deputet (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu pritet të kandidojë për Bashkinë e Lezhës duke bërë kështu që të japë dorëhe
Gjici nuk duron më, merr vendimin ekstrem ndaj Ndreut pas humbjes Trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, e mori skuadrën verilindore në një moment mjaft të keq, sepse në dy ndeshje ka ardhur
Dalin formacionet: Kukësi-Partizani, supersfida e titullit Kukësi dhe Partizani luajnë ditën e sotme në "Loro Boriçi", supersfidën e javës së 26-të, e cila mund të vendosë shumë p
101 milion euro policëve të Gjicit dhe Ndreut, por mjekët rrihen sërish: PD nxjerr shifrat Duke iu përgjigjur deklaratës së sotme të kryeministrit Rama se edhe nëse hanë ndonjë grusht, mjekët duhet të durojnë, i
"Data e dasmës është prerë", Pjerin Ndreu zyrtarizon garimin për Lezhën Deputeti Pjerin Ndreu ka konfirmuar edhe vetë se është një nga emrat, i cili do kandidojë për Bashkinë e Lezhës. Ai
"Deputeti i PS-së fitime marramendëse nga Ndokajt, pret të arrestohet" Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook denoncimin e një qytetari i cili akuzon deputetin
Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak! Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngusht
Kukësi rikthen ish-trajnerin e Kamzës Lëvizje surprizuese në orët e fundit në klubin e Kukësit. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se ish-trajneri Kamz
Publikohen për herë të parë pamjet e aksidentit me dy të vdekur në Kamëz (VIDEO) Janë publikuar për herë të parë nga Report TV pamjet e aksidentit tragjik të së mërkurës, ku mbetën të vdekur një vajze
“Radarët fiken për llogari të trafikantëve”, Ndreu i përgjigjet Berishës Me anë të një statusi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar "fikjen e radarëve për llogari të trafikan
Dimitrov takon Papandreun: Vendet tona në të ardhmen mund të jenë aleate Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, u takua ditën e sotme në Sunio me ish-kryeministrin grek dhe njëkohësisht
Dimitrov takohet me ish-kryeministrin grek Ish kryeministri grek Jorgos Papandreu do të takohet sot me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë Nikolla Dimitrov
Dimitrov dhe Papandreu bëhen bashkë nesër në Sunio Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Dimitrov,do të zhvilloj nesër në Sunio një takim me ish-kryeministrin grek dh
Ramadan Ndreu shkarkohet nga posti i trajnerit i Kamzës Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu, është shkarkuar ditën e sotme nga posti i kreut të pankinës. Vetë trajneri, e kish
Ndreu: Pësuam një humbje të të turpshme Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu theksonte vazhdimisht se skuadra nuk duhet të mendojë për Europën, por të sigurojë mbij
Ndreu ka shpresa për mbijetesë: Ky faktor do të na ndihmojë Humbja ndaj Partizanit e dërgon Kamzën drejt rënies në një kategori më psohtë. Madje dhe vetë trajneri Ramadan Ndreu e p