999 rezultate për

ndoj

Përdori gjuhë raciste, Cavani kërkon publikisht falje Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani ka kërkuar falje për njerëzit që janë ndjerë të ofenduar nga një mezash në
729 gjoba për maskën: 7 persona përfundojnë në komisariat Policia e Shtetit ka gjobitur një numër të madh qytetarësh, të cilët nuk mbajnë maskën në rrugë apo kanë dalë në lëvizje
Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for
Bennacer qetëson tifozët e Milanit: Jam i lumtur, nuk mendoj për klauzolën Ylli i AC Milanit, Ismael Bennacer ka thënë se nuk është duke menduar për klauzolën e lirimit që është e përfshirë në k
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Qeveria i shtyn afatin OFL-së Lleshaj: Do të amendojmë ligjin, puna do të vijojë Qeveria do të shtyjë afatin e punës për Operacionin Forca e Ligjit. Në prag të përfundimit të vlefshmërisë së aktit norm
7 herë kampion, Hamilton flet për suksesin në Formula 1 Lewis Hamilton ka folur për aventurën personale gjatë këtij viti të Formula 1, ku u shpall kampion bote për të 7-n herë
Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam
Bëri namin për të, Shqipja flet për marrëdhënien me Andin jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në "Përputhen", por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk ar
"Milan mund të pretendojë më tepër se thjesht vendi në Champions, luftojnë çdo top" Trajneri i kombëtares, Edi Reja, pasi ka mbyllur impenjimet më së miri me kuqezinjtë, është ndalur të komentojë ëdhe nde
Humbja ndaj Vllaznisë, Halili: Fitoi skuadra më e mirë Tirana u mposht nga Vllaznia ditën e djeshme me rezultatin 3-2, në klasiken e futbollit shqiptar. Presidenti i skuadrës
Ngjashmëri e frikshme me Adele? Katy Perry bën lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Një performancë e Katy Perry-t ka bërë lëmsh rrjetin. 36-vjeçarja ka performuar në shfaqen “Tmall Double 11 Gala”, momen
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”
"Strakosha më bën me zemër, qesha kur Duka më kërkoi Europianin 2024" Edoardo Reja, trajneri i kombëtares, pas kalimit në Ligën B në Nations League, ka folur për “La Repubblica” në Itali dhe
Përfundojnë hetimet për dëmet nga tërmeti,16 persona do të shkojnë në gjyq Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për vetëm një javë bëhet një vit.
Numri befasues i të rriturve amerikanë që mendojnë se qumështi me çokollatë vjen nga lopët kafe Amerikanët nuk e dinë se ku rritet ushqimi, si futet në dyqane – apo madje, në rastin e qumështit me çokollatë, çfarë ka
Challandes drejt shkarkimit? reagon kreu e FFK-s: Nuk po e mendojmë, duam rezultate Kosova ka një seri negative prej 10 ndeshjesh pa fituar, ndërsa sigurisht ajo që djeg më shumë është disfata në gjysmëfi
Legjenda e Man United quajti "budallallëk" golin e pësuar nga mesfusha, ja si i përgjigjet Berisha (VIDEO) Gjatë konferencës për shtyp, në prag të ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Bjellorusisë, kapiteni i Kombëtares Etrit B
Finalja me Bjellorusinë, Berisha: Duhet të jemi të qetë për të fituar Në prag të sfidës me Bjellorusinë, e cila do të përcaktojë vendin e parë të Grupit 4 të Ligës C të Kombeve, kapiteni i K
A do të jetë përdorimi i maskës pjesë e normalitetit të ri? Një vit më parë, nëse shikoje dikë që mbante maskë, mendja të shkonte se ata mund të ishin të sëmurë, ose me fiksime men