999 rezultate për

ndodhte

S'mund të ndodhte ndryshe, Yll Limani publikon baladën e re dhe i përlot të gjithë (VIDEO) Yll Limani publikoi baladën e tij më të re, “Kur t’kujtohet”, që me siguri i ka përlotur të gjithë zemërthyerit. Ashtu s
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit nënë e tre fëmijëve,
Ditëlindje e hidhur për Sarrin, nuk ndodhte prej 9 vitesh Maurizio Sarri mbush 62 vjeç. Ka qenë protagonisti i një përalle të mrekullueshme që e ka çuar nga kategoria e dytë t
Çfarë do të ndodhte nëse për një sekondë oksigjeni të zhdukej? Po nëse oksigjeni do dyfishohej? Të dyja tingëllojnë të frikshme… Oksigjeni është elementi më vital për njeriun, gjë pa të cilën në nuk mund të parame
Ndihesha e ofenduar nga Ermali, Belinda Dragoti tregon çfarë ndodhte në prapaskena (FOTO LAJM) Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në
Rama i rikthehet vrasjes së Klodian Rashës: Mos ndodhtë më as për 1 mijë vjet! "Nuk është nevoja që të ndodhë prapë, e kurrë mos ndodhtë më për 1 mijë vite, dhe nuk është nevoja që të jetë kaq ekstre
Komuna më e vjetër në Itali do të presë më në fund një fëmijë, s’ndodhte prej 23 vjetësh Quhet Fascia, provinca e Genova-s dhe, nga vetë emri, nuk është një vend ekzotik që ju fton të udhëtoni. Gjatë pandem
Familja Rasha letër publike: Ajo që na ndodhi ne mos i ndodhtë as hasmit! Familja e Klodjan Rashës 25 vjeçarit që humbi jetën pasi është qëlluar nga efektivi i policisë ka bërë thirrje për qetës
Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Reali në krizë? Kjo seri humbjesh nuk i ndodhte prej 39 vitesh Real Madrid është mposhtur nga kampionët e Ukrainës, Shakhtar 2:3 në shtëpi, në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kam
Çekia tronditet nga trukimet, arrestohet zv. presidenti i Federatës dhe shkrihet Komisioni i Gjyqtarëve Futbolli çek është tronditur rëndë nga një skandal trukimesh, i cili ka sjellë arrestimin e personave me peshë në këtë i
Çfarë do të ndodhte me botën nëse do të mbetej pa oksigjen për vetëm pesë sekonda? (VIDEO) Imagjinoni sikur i gjithë oksigjeni i Tokës të zhdukej. Jo përgjithmonë, vetëm për pesë sekonda. Merrni frymë thellë,
14 vjeçarja tregon abuzimin nga njerku: Ndodhte kur mami nuk ishte në shtëpi 14-vjeçarja e abuzuar në Durrës nga bashkëjetuesi i nënës në durrës ka treguar detaje nga ngjarja tronditëse. Policia
Çfarë do të ndodhte nëse Messi dhe Ronaldo do të luanin me një ekip, disa nga pyetjet e mëdha që marrin përgjigje Shumë pak besojnë se Lionel Messi do të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon në Juventus. Por nëse do të ndodhte, si
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Nuk mund të ndodhte ndryshe, Klopp fiton çmimin "Trajneri i Vitit" në Premier League Jurgen Klopp e ka fituar çmimin Trajneri i Vitit në Premierligë. Pas suksesit me Liverpool në Premierligë, gjermani k
Duhej të ndodhte tragjedia! Rama reagon më në fund për skandalin në Kakavijë Pas tragjedisë në Kakavijë ku humbi jetën një 10 vjeoar teksa priste në radhë me familjen e tij, më në fund ka reaguar d
Zbardhet dëshmia shokuese e 44 vjeçarit që preu në fyt të ëmën: Do të ndodhte një ditë! Një krim i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Pogradec ku djali vrau të ëmën me thikë, dhe kokën ia vari në derë të sh
"Pasi pinin kokainë thërrisnin balerinat për s*ks", çfarë ndodhte brenda lokalit të tallavasë “Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të
Masakra e Srebrenicës, reagon Meta Presidenti i vendit Ilir Meta, ka kujtuar sot 25 vjetorin e Masakres se Srebrenices, duke e quajtur ate “gjenocid i një