999 rezultate për

ndodhen

Ja sa aksidente ndodhën për 24 orë Përmes raportit 24 orësh policia ka dhënë statistika për aksidentet që janë shkaktuar gjatë ditës së djeshme. Nga ra
Haradinaj kërkon llogari për vdekjet në QKUK I pari i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismailin, kanë vizituar sot QKUK’në,
Policia tregon sa aksidente ndodhën ditën e kaluar Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 65 aksidente trafiku, pre
Kaq aksidente ndodhën për 24 orë në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 23 aksidente pa të lënduar dhe 18 aksidente me të lënduar,
Deputeti i VV-së mohon akuzat, tregon se ku ndodhen aktivistët Deputeti i Lëvisjes Vetëvendosje Fisnik Ismaili ka reaguar ndaj akuzave të PDK-së në lidhje me sulmin ndaj bashkëshortes
Për 24 orë në Kosovë ndodhën 52 aksidente 52 aksidente dhe 1157 gjoba brenda ditës 52 aksidente dhe 1157 gjoba brenda ditës Policia e Kosovës ka raportuar se gjat
10 metoda për të menaxhuar stresin edhe kur ndodheni në situata pa rrugëzgjidhje Gjëra të këqija na ndodhin të gjithëve në jetë, thjesht ndryshojnë te mënyra se si secili prej nesh i përballon. Ka ras
Policia shpall në kërkim porositësit e vrasjes së Cukut, ja ku ndodhen Policia ka shpallur në kërkim dy vëllezërit porositës për vrasjen e ish-drejtorit të Policisë Artan Cuku. Burime nga
Ky është milioneri që ndau Marina Farën me të fejuarin, ja ku ndodhen bashkë (VIDEO) Marina Fara prej disa kohësh është ndarë nga i fejuari i saj dhe këtë e kanë vërtetuar të dy pasi kanë fshirë çdo gjë që
Irani hap media në shqip për të shënjestruar muxhahedinët që ndodhen në Shqipëri Mediat iraniane po hapin një luftë online kundër një grupi opozitar – disa prej anëtarëve të të cilit jetojnë në mërgim
Serbia ka dokumente që tregojnë se ku ndodhen të zhdukurit e Kosovës? Kryetari i Komisionit Parlamentar për të pagjetur në Kosovë, Prenk Gjetaj, gjatë një konference për medie, ka thënë sot
Ja ku ndodhen 23.574 kokat bërthamore që rrezikojnë planetin Tokë (FOTO LAJM) Planeti Tokë rrezikohet nga armët më të fuqishme bërthamore të ndërtuara nga vetë dora e njeriut. Por, cilat shtete
Babai nga Shkupi denoncon humbjen e djalit 10-vjeçar: Ndodhen në Tiranë, më ndihmoni… Një shqiptar nga Maqedonia ka denoncuar humbjen e gruas dhe djalin 10 vjeçar në Shqipëri. Shaban Zeqiri apelon për n
10 transferimet e janarit që janë përfolur shumë, por kurrë nuk ndodhën (FOTO) Kanë mbetur dhe disa ditë nga hapja e merkatos së janarit. Të shumta pritet të jenë lëvizjet në këtë sesion, por klubet
Hoxhaj: Sot ndodhën dy ngjarje të rëndësishme për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës ka marrë pjesë në takimin e parë të Këshillit të Stabilizim Asociimit Kosovë-BE t
Sot në 12:00 ndaloni një minutë makinën tuaj kudo që ndodheni, ja përse Sot është Dita Botërore e Përkujtimit të Viktimave të Trafikut Rrugor, prandaj të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet
E pabesueshme/ De Biasi mbron gjyqtarin, ja kë fajëson për humbjen e thellë ndaj Izraelit Gianni de Biasi insiston se kjo nuk ishte ndeshja më e çuditshme që ka drejtuar dhe se lojtarët e tij duhej të ishin më
12 gjërat që ndodhën në SHBA pak orë pas zgjedhjes së Trump Shumë gjëra kanë ndodhur në SHBA vetëm pak orë pasi Donald Trump u zgjodh president i vendit, edhe pse do të bëhet zyrta
CNN: Sulmet terroriste që ndodhën nuk ishin asgjë, ja e vërteta Rrjeti amerikan "CNN", ka paralajmëruar se sulmet që kanë ndodhur deri më tani, nuk kanë qenë asgjë. "CNN" raporton
5 gjëra që duhet të dini nëse ju marrin peng (VIDEO) Martin Savidge shpjegon se çfarë duhet të bëni në rast se për një arsye ose tjetrën qëllon që t’ju marrin peng. Në v