999 rezultate për

ndjekur

Debati Nano VS Berisha më i ndjekuri në Opinion, e dini pse? Padyshim qe debati më i ndjekur në emisionin Opinion në këtë periudhë njëzetvjeçare ka qenë përballja “kokë më kokë” Nan
Doli për jetë nate, djali përndjek dhe ngacmon seksualisht vajzën në Tiranë orët e para të mëngjesit një i ri është arrestuar në kryeqytet pasi është denoncuar nga një vajzë me pretendimin se ai
Bacca nostalgjik, i vendosur për të ndjekur zëmrën Larigimi i Carlos Bacca nga Milan po afrohet, kolumbiani është shumë pranë një kthimi në Sevilla, raporton AS. 30-vje
U kthye në hijen e 26-vjeçares, i riu përfundon në burg Një ditë më parë policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se përndjekur një vajzë. Ngjarja ka ndo
“Çmendet” i riu nga Librazhdi, kërcënon se do ta vras 18-vjeçaren nëse.... Një adoleshente në Librazhd, është përndjekur dhe dhunuar nga një djalë i ri. Ditën e djeshme djali me inicialet A.L
Bashkia e Tiranës nderon ish të përndjekurin politik 90 vjeçar, Thanas Dhespo Nga ferri i burgjeve të diktaturës në një shembull frymëzimi për komunitetin. Thanas Dhespo sot i ka kaluar të 90-tat, n
Shikoni sa është rritur djali i Mesila Dodës dhe Enkel Demit (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda ka postuar në rrjetin e saj social Facebook një fotografi ku ka dalë më dja
Nuk ia "vari" vajza që donte, 20-vjeçari i dhunon babain Policia bën me dije se ka arrestuar një të ri i cili akuzohet se ka përndjekur një vajzë të re e më pas ka dhunuar edhe
E pabesueshme, kirurgët ndërpresin operacionin në Kili për të ndjekur penalltitë (VIDEO) Kur luan kombëtarja, asgjë nuk ka më vlerë, madje as një operacion në spital. Në Kili Kupa e Konfederatave ka një rëndës
Noizy shpërthen ndaj portaleve: “Do ju vras…” (FOTO LAJM) Koncerti i noizyt në sheshin Skënderbej vetëm dy ditë më parë , ka shkaktuar reagimin e këtij të fundit përsa i përket
Numërohen 27 kutitë e fundit në Elbasan, kryeson PS me 44.82% Vazhdon nurmërimi i votave në Elbasan. Deri më tani janë numëruar 520 kuti nga 547 kuti. PS kryeson ndjeshëm e ndjeku
Qarqet ku LSI-ja i merr demokratëve "medaljen e argjendit" LSI-ja hyri në zgjedhje me sloganin "LSI forcë e parë", por rezultatet e deritanishme tregojnë se ajo po konkurron fortë
Numërohen 1/3 e kutive, PS korr fitore edhe në bastionet e forta të demokratëve Numërimi po ecën me ritme të larta dhe deri më tani janë numëruar 1 746 kuti nga 5 362 në rang vendi. Bazuar në të dh
Numërohen 82 nga 305 kuti votimi në Berat, ja si radhiten partitë Në qarkun e Beratit deri më tani janë numëruar 82 nga 305 kuti votimi. Në bazë të këtij numërimi rezulton PS e para m
Elbasani numëron 76 kuti, kryeson PS me 50% të votave Edhe ishte njoftuar se numërimi i votave në Elbasan do të nisë në orën 07:00 të mëngjesit, procesi i numërimit ka nisur
Rama shkon në mesnatë në selinë e PS, shoqërohet nga dy besnikët e tij Kryeministri Edi Rama është rikthyer në mesnatë në selinë e Partisë Socialiste për të ndjekur procesin e numërimit të vo
PS vijon e para në Elbasan, garë e ngushtë mes LSI-PD Vijon procesi i numërimit në Elbasan. Deri më tani në këtë qark kryeson PS me 715 vota e ndjekur nga LSI me 284 vota
Hapen kutitë e para në Tiranë, sa vota morën PS, PD, LSI, PDIU, LIBRA... Ka nisur numërimi i 3 nga 1198 kutive të Qarkut të Tiranës. Deri më tani në këtë qark kryeson PS me 519 vota e ndj
Numërohen 14 nga 235 kuti në Gjirokastër, PS vazhdon të kryesojë Vazhdon numërimi për qarkun e Gjirokastrës ku janë numëruar 14 kuti nga 253 të tilla. Deri më tani PS vazhdon të kry
Hapet kutia e parë në Lushnje, sa vota shkuan për PS, PD, LSI Numërohet kutia e parë në rrethin e Lushnjes. Në këtë kuti kryeson Partia Socialiste me 151 vota, e ndjekur nga Part