999 rezultate për

ndjej

Atëherë kur trembesh (FOTO-LAJM) Kur trembim dikë na vjen për të qeshur duke harruar se shumë mund t,i kemi futur tmerrin tjetrit. Teksa shohim këto foto
Joana: Edber, mos ndjej për mua Njëra nga pjesëmarrëset ne edicionin e gjashtë të "Big Brother Albania", Joana, ka krijuar një situatë mjaft konfuze sa
Derbi me Espanyol, Iniesta: Ndeshja që ndjej më shumë Derbi me Espanyol është gjithmonë i vecantë për Andres Injestan, pasojë e një rivaliteti të ndjerë katalanas por dhe e n
Riti i besimtarëve, çajnë fytyrën me mjete të mprehta (FOTO-LAJM) Foto që shikoni më lartë janë dëshmi sesi kinezët tregojnë besnikërinë e tyre në tempullin Ban Tan Rua në Tajlandë. Shum
Masakrimi i 18 vjeçares, shoqërohen në polici 40 persona Policia e Durrësit ka shoqëruar në polici rreth 40 persona, nga shkolla, familjarë dhe banorë të fshatit në lidhje me vr
Messi: Ndjejmë mungesën e Guardiolës Lionel Messi ka folur nga Argjentina, nëpërmjet mikrofonave të Radio del Plata, duke deklaruar se "të gjithë e ndjejmë m
Flokëkuqet ndjejnë më shumë dhembje Kush i ka flokët e kuq jo vetëm që ka një lëkurë më të ndjeshme, por arrin të ketë një ndjeshmëri dhimbjesh fizike shumë
Shokon Sneijder: Ndjej që po plakem Në një intervistë për të përditshmen sportive torineze "Tuttosport", fantazisti hollandez i Inter Wesley Sneijder ka lës
Nexhmije Hoxha: Ndjej trishtim por jo pendesë Pas shumë kohësh heshtje, e veja e Enver Hoxhës rrëfehet para analistit Janush Bugajski në Albanian Screen. Në intervist
Fatos Lubonja: S'ndjej asgjë për Himnin Kombëtar Tema “A janë shqiptarët sot më patriotë”? i ka ndarë në dysh analistët e politikanët në emisonin televiziv, Opinion. E m
Wenger "i shkel syrin" PSG: Po ndjej fundin e një cikli Arsene Wenger, tranjeri francez i Arsenal, nëpërmjet një interviste për të famshmen transalpine "L'Eqipe", ka folur rret
Buffon beson tek titulli "Nëse mbajmë grintën e këtij sezoni, fitojmë kampionatin. Nëse jo, do kthehemi atje ku kemi qënë". Me këto fjalë, portie
Himni “Kuq e Zi”, më i veçuari Himni i Aleancës Kuq e Zi ka përmbajtje të fortë patriotike dhe muzikë moderne. Një numër i madh nga bota e artit kanë n
Forlan një muaj larg fushave Sulmuesi i Interit Diego Forlan do të pres rezultatet e fundit pasi ka marr një lëndim në muskulin e këmbës gjatë ndesh
Edhe meshkujt vuajnë nga "ethet e bebeve" Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt, ashtu si edhe femrat, vuajnë nga “ethet” për të pasur fëmijë. Fenomeni emocio
Drogba gati të rinovojë kontratën Sulmuesi i Chelseat dhe i Bregut të Fildishtë, Didier Drogba pritet të nënshkruajë një kontratë të re njëvjeçare, që do
Shpiket aparati që meshkujt të ndjejnë fëmijën Duke filluar nga sot të gjithë personat, pa përjashtuar dhe meshkujt, mund të ndjejnë atë çfarë ndjen një femër gjatë sh
Bletët ndjejnë emocione negative Shkencëtarët kanë zbuluar se bletët ndjejnë disa lloje emocionesh. Një studim sugjeron se bletët mund të shfaqin emocion
Seedorf: Ndjej aromën e titullit kampion Mesfushori i Milanit, Clarence Seedorf ka filluar ta ndjejë Scudetton duke thënë se ajo është shumë afër tyre pasi ecuri
Benitez: Ndjej besimin e presidentit “E ndjej besimin e presidentit. Dje mbrëma pas derbit kam folur me Presidentin Moratti. Jemi të gjithë të hidhëruar por