999 rezultate për

nderhyrja

Ndërhyrja e palës së tretë në kandidim, ky është Statuti i UEFA-s që tregon gjithçka Në lidhje me ndërhyrjen e një pale të tretë në garën elektorale në një federatë, UEFA në Statutin e saj është kategorike
Plas sherri mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit, duhet ndërhyrja e policisës për të qetësuar gjëndjen (VIDEO) Pa filluar super-sfida tensionet janë të larta në Korçë, në prag të përballjes mes Skënderbeut dhe Kukësit. Tifozët
E PLOTË/ Plas keq në Kuvend: Ik se s'ma ha k**i (VIDEO) Ka qenë i ashpër debati mes kreut të Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe dhe deputetit demokrat Agron Shehaj pasi ky i
Ndizet sërish deponia e Strugës, kërkohet ndërhyrja e organeve kompetente Banorët e Strugës ditëve të fundit po përballen me një tym të dendur dhe erë të keqe që vjen nga deponia e cila vazhdon
Aksident i rëndë tek Fresku, pasagjeri mbetet i bllokuar në makinë Një aksident rrugor me 3 të plagosur ka ndodhur sot në zonën e Freskut. Nga raportimet e para mësohet se nga aksiden
Zjarr i madh në Ardenicë, shpërthejnë edhe municionet e 1997 Pasditen e ditës së sotme një zjarr përfshiu zonën e pyllëzuar pranë Ardenicës në Lushnjë. Flakët duket të qëllimshme
Zjarri masiv në Shkodër, kërkohet ndërhyrja e helikopterëve Me rritjen e temperaturave kemi dhe shtimin e vatrave të zjarrit në të gjithë vendin. Mësohet se një tjetër zjarr ma
Sherr brenda qëndrës së votimit, kërkohet ndihma e policisë Nga ora 07:00 në Shqipëri poi zhvillohet proçesi zgjedhor ku shqiptarët po vendosin me votë për 140 deputetët të cilët d
Incident në qendrën e votimit në Golem, kërkohet ndërhyrja e policisë Një qendër votimi në Golem të Kavajës është bllokuar për më shumë se një orë mëngjesin e sotëm. Nga raportimet e par
Reus te Barcelona? Ndërhyrja e Messit do ju lërë pa fjalë ... Lionel Messi njihet prej kohësh si një futbollist që ka një rol të rëndësishëm. Madje shumë herë është përfolur se ndërh
Ndërhyrja horror ndaj Coutinhos, Klopp tërbohet në bankinë (VIDEO) Derbi vazhdon të komentohet edhe për ndërhyrjen e ashpër të Ross Barkleyt në minutën e 39-të në Dejan Lovren, por ylli a
Jamie Shea: Ndërhyrja e NATO-s ndali spastrimin etnik në Kosovë Britaniku 63 vjeçar i cili i raportonte nga Brukseli Miloshevicit edhe parashikimin e motit, i cili ishte njëherësh edhe
Miku i Berishës sulmon Ramën: Ndërhyrja në Maqedoni, e papranueshme! Kryeministri hungarez, Viktor Orban gjatë një vizite në Shkup ka kritikuar qeverinë shqiptare dhe Edi Ramën për ndërhyr
Ndërhyrja e Rusisë në zgjedhje, Prokurori i Përgjithshëm amerikan tërhiqet nga hetimi Prokurori i Përgjithshëm i cili ishte duke zhvilluar hetimet për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet presidenciale në SHBA,
Ndërhyrja e Lichsteiner, i kushton Herrerës 17 qepje (FOTO) Mbrojtësi i Juventusit, Stephan Lichsteiner ka qenë protagonist ndeshjen e djeshme pasi ka shkaktuar një dëmtim horror n
Reali trembet nga ndërhyrja e Coentraos ndaj Ronaldos (VIDEO) Ka pasur frikë te Reali i Madridit në stërvitjen e sotme. "Galaktikët" kanë zhvilluar një seancë më dyer të hapur para d
Interi kërkoi dy penallti, ja sqarimet për rastet e dyshimta (FOTO) Derbi i Italisë ndërmjet Juventusit dhe Interit është shoqëruar me polemika të shumta për gjykimin që ka bërë arbitri Ri
“Ndihmë po mbytemi, motorët janë fikur”, shpëtohet italiani dhe shqiptari që transportonin drogë me gomone Ditën e djeshme është bërë e mundur ndërhyrja dhe shpëtimi i dy shtetasve të cilët janë rrezikuar nga flakët në gomone d
Milishovski: Ndërhyrja e Ramës në çështjet e brendshme të Maqedonisë është e pamoralshme Platforma shqiptare është marketing parazgjedhor e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, kështu ka deklaruar Antonio Millosh
Përfundon ndërhyrja në stadiumin "Loro Boriçi" Pas mbylljes nga ana e FSHF-së të stadiumit “Loro Boriçi”, duket se punimet për të rregulluar fushën kanë shkuar ashtu s