999 rezultate për

ndave

Ky portier nga Franca bën 3 mrekulli në 6 sekonda (VIDEO) Dje pamë pritjet vendimtare që portieri i Celtic, Scott Bain bëri në një ndeshje për kupë në Skoci. Plot 5 herë e ndali
Kush është porositësi i vrasjes së Artan Cukut dhe zanafilla e përplasjes së bandave të Vlorës Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shalla
Reagim i ashpër pas masakrës në Elbasan: Vrasësit darkuan me narkopolicinë Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me maskarën e ndodhur mbrëmjen e d
Kthehet në masakër përplasja e bandave në Elbasan, vdesin 3 persona Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Përplasja e përgjakshme e bandave, si ndodhi ngjarja në Elbasan Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
Ky është shqiptari me 25 emra, "bos" i tregut të kokainës në Europë (FOTO LAJM) Xhevdet Plaku është arrestuar ditën e djeshme nga plicia italiane pas një super aksioni të antidrogës. 37 vjeçari ak
Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë (VIDEO) Ndonjëherë, merr vetëm një moment për të kuptuar se ajo me të cilën po përballemi është vërtet e jashtëzakonshme. Ash
Akuza: Vrasja në ish-Bllok është luftë mes bandave Ka tronditur tërë opinionin publik ngjarja e rëndë që ka ndodhur në Bllok. 26-vjeçari i identifikuar si Fabiol Gaxha
Zbardhen emrat që po hetojnë vrasjen në Bllok në luftën e bandave Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi rreth orës 22:00 të mbrëmjes së të enjtes në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, Prokuroria k
Pas luftës të bandave në Bllok del një kërkesë për presidentin Partia Demokratike kërkon nga Presidenti Ilir Meta që të mblidhet urgjentisht këshilli i Sigurisë Kombëtare. Reagimi vje
Momenti kur tornado shkatërron çdo gjë për disa sekonda (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, dëshmon fuqinë e pabesueshme të natyrës. E kapur brenda një lokali diku në Tajland
Djali akuzon live nënën: Më shkatërrove jetën, me ndave nga nusja Atë e bir kanë mbërritur në studion e emisionit "Me zemër të hapur" në News24 dhe kanë denoncuar atë që po ndodh në fami
Ademi: Referendumi përtej agjendave politike Referendumin e 30 shtatorit e shohim si një akt të rëndësishëm në historinë më të re të vendit tonë, ndërsa fushatat që
Plas mes bandave në Laç, katër të plagosur Kater persona kanë mbetur të plagosur këtë pasdite në Laç. Sipas raportimeve paraprake, plagosja ka ardhur si pasojë
Në kërkim të bandave, pas Shkodrës blindohet nga forcat speciale edhe Elbasani Pas Shkodrës, Elbasani është një tjetër rreth i përfolur për kriminalitet të lartë bashkë me Shkodrën dhe Vlorën. Në
Kaosi prej bandave në Shkodër, vëllai i Fatbardh Liçit reagon ndaj policisë Kur kanë kaluar një muaj e gjysmë nga vrasja e Fatbardh Licit dhe ende nuk ka asnjë person përgjegjës për këtë ngjarje,
Rooney kthehet ne hero, si Maldini dhe Pirlo brenda 5 sekondave (VIDEO) Wayne Rooney është një nga lojtarët më të mirë anglez dhe këtë vazhdon ta tragojë edhe në kampionatin e SHBA ku ndodhet
Historia e mbrojtësit anglez, një adoleshencë mes bandave të krimit Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit, Jermaine Pennant, zbulon për “Mirror” një pjesë të jetës së tij të trazuar
Shaqiri u mbyll gojën legjendave të Manchester United Tranferimi i Xherdan Shaqirit te klubi i Liverpool nuk u ka pëlqyer të gjithëve madje ka pasur nga ata që kanë shpërthye
“Më kë lënë në rrugë, më ndave me familjen”, kushërinjtë përplasen ashpër Rasti i kësaj të diele te “Shihemi në gjyq” mund të konsiderohet si “rast i nxehtë” për vetë faktin që konflikti gjendet