999 rezultate për

ndave

BDI e shqetësuar nga lidhjet e bandave me partitë politike Bashkimi Demokratik për Integrim përkrah aksionet policore anti-drogë në Gostivar dhe Tetovë dhe inkurajon institucionet
Përleshje me shufra hekuri dhe armë mes bandave, shqiptarët trondisin provincën italiane Një përleshje me armë ndodhi mes një grupi shqiptarësh dhe disa italianëve mbrëmjen e së hënës. Mediat italiane shkruajn
Jo sipas legjendave, kaq kohë mbahen thonjtë me xhel Me siguri të gjitha ia keni bërë vetes dhe mikeshave tuaja pyetjen se sa gjatë duhet t’i mbani thonjtë me xhel, në mënyr
Terrori në Kavajë, policia tregon çfarë ndodhi mes dy bandave Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës. Si pasojë e përplasjes të dy bandave kriminale, ka
"Bomba" në Durrës: Pjesëmarrje minimale në votime, dalin shifrat Qëndrat e votimit në Durrës janë thuajse bosh. Kështu u shpreh në një deklaratë për shtyp kreui PD-së së Durrësit Ferdin
Në një atmosferë të jashtëzakonshme, legjendat e Realit mposhtin ata të Chelsea (VIDEO) Plot 9 gola dhe spektakël, emocione dhe sidomos publik i jashtëzakonshë Real Madrid-Chelsea ishte parada e legjendave
Ndaloni gjakderdhjen brenda 10 sekondave Aplikimi i piperit të kuq direkt në plagë të hapur, ndalon gjakderdhjen. Piperi i kuq mund të ndalojë gjakderdhjen në
Trafik droge dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm një operacion i Policisë italiane të Modenas ka çuar në shkatërrimin e dy bandave s
Si ta ndaloni gjakderdhjen brenda 10 sekondave Aplikimi i piperit të kuq direkt në plagë të hapur, ndalon gjakderdhjen. Piperi i kuq mund të ndalojë gjakderdhjen në
Lufta e bandave mbush morgun, publikohen pamje të rënda (FOTO LAJM) Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës
Luftë mes bandave, flet i plagosuri i atentatit në Vlorë (FOTO LAJM) Një atentat për fat të mirë pa viktima ndodhi gjatë mesditës në Vlorë, ndërkohë që shenjëstra ishte një personazh i njoh
Berisha: Vrasësi i Laçit, pjestar i bandave të Rilindjes Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur tek vrasja e dyfishtë mbrënë në Laç duke theksuar njëri prej autorëve duhej t
Pak para grabitjes, Admir Murataj në vilën e tij edhe pse ishte në kërkim (FOTO LAJM) Admir Murataj dhe Klement Çala ishin në këkrim ndërkombëtar nga Greqia prej vitit 2013 por kjo nuk i pengoi qe pas grabi
'Më ndave nga burri', si i kthehet Françeska Jace ndjekëses (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Big Brother Albania", Françeska Jace, është një ndër femrat më të njohura e të komentuara të showbiz
Miliona në lojë dhe gjigantë në ring, planifikohet ndeshja mes legjendave të boksit Kanë kaluar 5 muaj nga ndeshja e fundit e Tyson Fury, por që nga ajo ditë ish-kampioni i peshave të rënda mendon të ngji
Me maska dhe kallash, dalin fotot e njërës prej bandave të Shkodrës (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha publikoi mbrëmë në emisionin “Opinion” disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dh
Lleshaj dhe Veliu mbërrijnë në Shkodër pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali Pas ngjajes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Shkodër ku mbetën të vdekur dy vëllezërit Bilali, Sandër Lleshaj, në qyt
Derbin e legjendave Liverpool-Milan e fitojnë vendasit, Pirlo shënon perlë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e legjendave mes Liverpulit dhe Milanit, e cila është luajtur në "Anfield Road", për motiv bamirës
Basha: Rama dha urdhër për terror tek Unaza e Re Mbrëmja e sotme ka qenë e tensionuar në Astir, pasi banorët e knaë zgjatur protestën e tyre deri në orën 9 të darkës për
Shaqiri "turpëron" dy herë brenda 20 sekondave Lovren-in (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Burnleyn 4:2 të dielën për ta ulur në vetëm një pikë epërsinë ndaj liderit dhe rivalit për titull