999 rezultate për

nazeraj

Vetëm 10 ditë në detyrë, shkarkohet drejtori i Kadastrës në Vlorë Eshtë shkarkuar nga posti i drejtorit të komanduar të Kadastrës në Vlorë, Altei Nazeraj. Në vend të tij është emeruar
Holanda i jep azil ish-oficerit që ndaloi Habilajt (FOTO LAJM) Ish-oficeri i policisë së qarkullimit të Fierit, Antonio Nazeraj, personi që ndaloi makinën “Audi” që përdorej nga vëlle
Oficeri rrëfen të pathënat: Habilajt u mbajtën dhjetë minuta dhe u lanë të lirë Oficeri i policisë së Fierit, Antonio Nazëraj, në një intervistë për gazetarin Basir Çollaku ka treguar disa detaje të
Bënë për spital gjyqtarin shqiptar, ekipi italian dënohet 29 vjet Një skuadër e futbollit amator italian në qytetin e Ankonas, Colle 2006, ka marrë një dënim që në total arrin 29 vite pe
Policeman arrested for corruption Another cop has been arrested for corruption the other night from the Internal Control Service. The policeman arreste
SHKB arreston policin për mitmarrje Një tjetër polic i akuzuar për mitmarrje është arrestuar mesnatën e kaluar nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm. Në p