999 rezultate për

nano

Muç Nano: Skënderbeu ishte sllav, vajzën e djalin i martoi me serbë Dita e sotme shënon 550 vjetorin e vdekjes së heroit tonë kombëtar, Skënderbeu. Pavarësisht se kanë kaluar 550 vite,
Muç Nano nuk njeh ministrat, batuta e Dash Shehit të shkrin së qeshuri (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Opinion" u fokusua tek ecuria e punës së ministrave, por gjatë diskutimit nuk munguan edhe batutat
I mbajtur si kurrë më parë, rishfaqet në skenë Fatos Nano (FOTO LAJM) Sa herë flasim për një politikan që mund të ketë luajtur mirë në këtë fushë na shkon mendja vetëm tek një person dhe ai
Nano: Shqipëria u ndikua nga Erdogani dhe Konferenca Islamike duke votuar pro Palestinës Mustafa Nano nuk e ka kapërdirë votën pro të Shqipërisë ndaj rezolutës së OKB-së për të qendruar neutrale ndaj statusit
La politikën duke i hyrë biznesit, shikoni sa është bërë Fatos Nano (FOTO LAJM) Kreu i Parlamentit të Maqedonisë Talat Xhaferi ndodhet sot për vizitë zyrtare në Tiranë duke takuar ndër të tjerë edhe i
Fatos Nano lë politikën dhe i hyn biznesit: Rama e bleu me një tepsi të madhe Pas nuk mundi që t'i shkaktojë probleme në parti në vitin 2009, Fatos Nano është zbutur shumë ndaj Edi Ramës në vitet e
Mustafa Nano sfidon serbët: Merreni veriun e Kosovës! Gazeta e njohur serbe “Danas” ka intervistuar publicistin e njohur Mustafa Nano. Intervista është përqëndruar rreth
Muç Nano: Do të preferoja më shumë Vuçiçin si kryeministër se sa Ramën Mustafa Nano ka vijuar replikat me kolegun e tij gazetar të "Danas" duke folur kësaj radhe për kryeministrat Edi Rama dh
Nano provokon sërish: Zonat e Shqipërisë ku ka më shumë homoseksualë Analisti Mustafa Nano njihet për deklaratat e tij provokative të cilat kanë shkaktuar debate të ashpra në publik. Gj
Shpallja e emergjencave dhe vendimi i qeverisë “Nano” për dëmshpërblimet Pa u tërhequr uji nga të gjitha shtëpitë dhe tokat e përmbytura, politika po debaton se si duhet trajtuar kjo situatë. P
Ishte kthyer në tmerrin e arkëtareve, arrestohet i riu shqiptar në Itali (VIDEO) Ka marrë fund tmerri i punonjësve të zyrave postare në një provincë të Torinos pasi policia italiane arrestoi dy persona
A po realizon Rama projektin e Fatos Nanos duke shitur ujin shqiptar në Itali? Edhe sot kujtohet me ironi nisma e ish-kryeministrit Fatos Nano për t'ia shitur italianëve ujin që buronte nga Syri i Ka
Shifra marramendëse! A e dini sa kushtojnë super makinat e Ramës dhe Nanos Politikanët shqiptarë janë adhuruesit më të mëdhenj të makinave luksoze e super të shtrenjta. Ndoshta kjo për shkak të p
Preç Zogaj zbulon të pathënat: Pse u nda Nano me Metën PREÇ ZOGAJ Lëvizja e nanos për katharsis që solli ndarjen me metën Mbledhja e KPD-së, e datës 3 dhjetor, që
Rama habit për marrëdhënien me Nanon: E pyes kur dua të bej diçka Edi Rama i ftuar në News 24 ka folur edhe për raportin me Fatos Nanon duke habitur me deklaratat për ish-kreun e PS-së.
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Lorik Cana i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” foli për herë të parë në lidhje me karrierën e tij, largimin
15 vite më parë, zbulohet foto nga dasma e dytë e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Pavarësisht largimit nga politika, Fatos Nano mbetet një ndër figurat më të rëndësishme në vend. Në galerinë më sipë
Ngjela sulmon Nanon për Azem Hajdarin: Nuk ishte frikacak! Shkrimi i Mustafa Nanos në lidhje me figurën e Azem Hajdarit ka shpërthyer në reagime të forta. Ndaj këtij shkrimi k
Mustafa Nano: Azemin e vranë për gjakmarrje! Vetëm Berisha e poshtëroi Analisti Mustafa Nano ka shpërthyer ashpër ndaj Azem Hajdarit duke e quatur atë frikacak dhe që se meritonte një zyrë sh
Nuk ndalet Nano! Pas sulmit për Azem Hajdarin i përgjigjet ashpër edhe Rudinës Analisti Mustafa Nano i është përgjigjur shkrimit të vajzës së Azem Hajdarit. Gjatë një interviste për “Panorama”, Nano