999 rezultate për

mustafi

Inter shumë pranë Mustafit, super ofertë për të Inter akoma nuk ka hequr dorë nga ndjekja e Shkodran Mustafit. Mustafi vazhdon të jetë ende një opsion këtë verë për
Wenger qesh me ofertën e Interit: Seriozisht e kanë? Arsenali tashmë ka shitur një mbrojtës këtë javë dhe Interi i kërkoi një tjetër. Gabrieli la topçinjtë që të bashkohe
Arsenali i kthen përgjigje Interit për Mustafin Interi tashmë ka marrë përgjigje negative nga Arsenali për Shkodran Mustafin. “Sky Sports” raportoi gjatë ditës së tr
Wenger e konfirmon: Sanchez dhe Mustafi të dielën fillojnë stërvitjet Pas shumë spekulimeve rreth largimit të kilianit prej Gunners, trajneri francez Arsene Wenger ka konfirmuar se sulmuesin
Shaqiri dhe Mustafi urime në shqip për Fitër Bajramin! (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është një besimtar i devotshëm. Futbollisti me prejardhje nga Kosova, jeton prej shumë vitesh larg Shqip
Mustafi: Do të ishte gjynah nëse Sançes largohet nga Arsenali Alexi Sançes ka bërë me zemër një kamp të tërë. Lojtari pak javë më pari i komunikoi Wengerit dëshirën e tij për të levi
Mustafi gjest të madh për shqiptarët me Ozilin (FOTO) Shkodran Mustafi ka zgjedhur që të luajë me përfaqësuesen e Gjermanisë, por futbollisti me origjinë nga Gostivari ka një
Ozil elozhe për Mustafin, por i kujton dhe flamurin shqiptar (FOTO) Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil nuk ka kursyer lëvdatat për qendërmbrojtësin Shkodran Mustafi, për të cilin tha se ës
Mustafi i shpëton “kokën” Arsenalit (VIDEO) Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, ka shpëtuar Arsenalin nga humbja duke shënuar golin e barazimit për 2:2 ndaj Manch
Arsenali shokohet në shtëpi, Mustafit i prishet rekordi (VIDEO) Arsenal ka marrë një goditje të rëndë në luftën drejt titullit të Premierligës, pasi është mposhtur në Emirates nga Watf
Ja çfarë thotë Mustafi pas golit të parë me Arsenalin Mbrojtësi Shkodran Mustafi ka shënuar golin e parë për Arsenalin, në fitoren e vështirë prej 2:1 ndaj Burnleyt. Musta
Rastësi apo jo? Xhaka u ndëshkua nga i njëjti gjyqtar me të kuq Xhaka është larguar nga loja me të kuq, dhe sërish nga njëjti gjyqtar. Kjo është hera e dytë që Xhaka ndëshkohet me
Mustafi gjen golin e parë në fitoren shokuese të Arsenalit, Xhaka skuqet (VIDEO) Arsenali dhuron një ndeshje që i ka bërë të gjithë me zemër sot pasdite. "Topçinjtë" fituan në frymën e fundit ndaj Burn
Bellerin lavdëron Mustafin Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin, ka lavdëruar shqiptarin Shkodran Mustafin, duke thënë se ardhja e tij e ka forcu
E pabesueshme/ Arsenali nuk humbet kurrë me Mustafin në fushë Besojeni ose jo, por Shkodran Mustafi ende nuk e ka provuar shijen e humbje si futbollist i Arsenal edhe pse ka mbushur
Mustafi falënderon tifozët e Arsenalit Shkodran Mustafi është shprehur tejet i lumtur me fitoren prej 4:0 të Arsenalit ndaj Sëanseas, teksa falënderoi tifozët
Shkodran Mustafi komenton fitoren e vështirë të Arsenalit Shkodran Mustafi ka thënë se ndihet tejet i lumtur me kualifikimin në fazën tjetër të FA Cup “Në raundin tjetër të FA
Bes Kallaku: Mustafi kampion bote, unë kampion në… Aktori shqiptar i programit "Portokalli", Bes Kallaku, është duke kaluar disa ditë pushime në Angli, pikërisht në Londër
10 transferimet më të mira në Premierligë, në mesin e tyre edhe një shqiptar Premierliga ka hyrë në një fazë shumë interesante, duke arritur kulmin e saj pas 17 xhirove të zhvilluara. Në suksesi
Rrëfimi i Mustafit: Fëmijët në Shqipëri punojnë që 6 vjeç! Futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi, ka rrëfyer karrierën e tij nga Evertoni tek Arsenali, si dhe migrimin në Gjerman