999 rezultate për

mustafi

Bëri shqiponjën pas golit, Mustafi rrezikon dënimin nga Federata Angleze Mbrojtësi me origjinë shqiptare Shkodran Mustafi ka shënuar gol sot në ndeshjen midis Arsenalit dhe Cardiffit dhe më pas
Mustafi feston me shqiponjë "supergolin" ndaj Cardiff (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
Arsenali në avantazh, Mustafi shënon një gol fantastik (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
Cardiff-Arsenal: Xhaka, Mustafi dhe Ozili e nisin si titullarë Cardiff City dhe Arsenali do ë përballen ditën e sotme për një tre pikësh në Premier League. Ndërkohë janë publikuar
Mustafi tregon formulën për të mundur Manchester City Arsenal do të përballet me Chelsean ditrën e nesërme në orën 18:3o. Së fundmi lojtari me origjinë shqiptare, Shkodra
Sot mund t'i shikoni kur luajnë Xhakën dhe Mustafin “Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të dy ekipeve. Arsenali pret sot kampionin e Premierligës, Manchester City
Mustafi largohet nga Anglia, këto janë skuadrat që e kërkojnë Futbollisti me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është përfolur se do të largohet nga klubi i tij aktual, Arsenali.
Arsenal nxjerrë në shitje Mustafin, pesë klube i vihen pas Qendërmbrojtësi, Shkodran Mustafi së fundmi mësohet se është nxjerrë në shitje nga skuadra e Arsenal-it. Përforcimet
Një Shkodran për Juventusin Unai Emery nuk është duke llogaritur në shërbimet e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafit. Mediat britanike raportoj
Fitoi botërorin, tani shqiptari lutet që të jetë në Rusia 2018 Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka kaluar nëpër një formë mjaftë të mirë por duket se është zgjedhja e pestë pë
Arsenal - Atletico, nota e Xhakës dhe Mustafit (FOTO LAJM) Arsenali dhe Atletico Madrid kanë barazuar me rezultat 1-1 në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së UEFA Europa League që
Mustafi pranon se ka pasur një sezon të vështirë, por e ardhmja e tij është tek Arsenal Shkodran Mustafi, foli për të ardhmen e tij, duke thënë se ka pasur një sezon jo të lehtë, me uljet-ngritjet e veta, por
Wenger thotë se Mustafi nuk do të largohet nga Arsenali Arsene Wenger ka insistuar se nuk ka qenë asnjëherë pranë ta aprovojë shitjen e Shkodran Mustafit verën e vitit 2017, du
Nota e Xhakës dhe Mustafit pas humbjes së Arsenalit (FOTO LAJM) Newcastle përmbysi rezultatin kundër Arsenalit për të fituar në fund me shifrat 2-1. Pavarësisht humbjes, Xhaka dhe Must
Detaje të reja mbi diplomat false, Mevledin Mustafi mohon akuzat Për inspektorin nga SPB Kumanovë, Mevludin Mustafi i dyshuar se ka falsifikuar diplomën e tij, do të ndërmerren masa dis
Arsenali mposht Stoke Cityn, Mustafi dhe Xhaka fitojnë përballjen ndaj Shaqirit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur pastër Stoken e Xherdat Shaqirit me shifrat 3-0 në "Emirates Stadium". Për Top-çinjtë shkëlqeu s
Mustafi: Jemi të zhgënjyer Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, thotë se janë të zhgënjyer, pasi objektivat në fillim ishin shumë më të mëdha. Sid
Mustafi krenar dhe i lumtur pas eleminimit të Milanit Arsenali ka arritur të eleminojë Milanin dhe të vazhdojë garn për Ligës së Evropës. Pas dy ndeshjeve Topçinjtë u kual
Arsenali kthehet tek fitorja në kampionat, mposht Watfordin (VIDEO) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Watfordit duke fituar me rezultatin 3-0 në "Emirates Sta
Mustafi kalon Arsenalin në avantazh, Ozil sërish asist (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh kundër Watfordit. Është Shkodran Mustafi autori i golit të avantazhit nëpërmjet një go