999 rezultate për

mungojne

Barça konfirmon dëmtimet e Pique dhe Sergio Robertos, ja sa do të mungojnë Humbja kundër Atletico Madrid (0-1) të shtunën në mbrëmje la gjurmë te Barcelona. Përveç zhgënjimit në nivelin sportiv,
Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
Misteri i 300 mijë votave që mungojnë në SHBA Më shumë se treqind mijë vota postare mungojnë në apelim, ndoshta të humbura në qendrat e shpërndarjes dhe ka të ngjarë
Emerson pranë "divorcit" me Chelsea, nuk mungojnë ofertat nga Serie A Chelsea dhe Emerson Palmieri do të ndahen në merkaton e janarit. Mbrojtësi italian që tashmë e ka humbur edhe vendin e t
5 veshjet që s'duhet të mungojnë në gardërobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, kështu që filloni të përgatisni gardërobën për të ftohtin e dimrit. Edhe pse
CHAMPIONS/ Inter - Borussia Mgladbach, mungesat dhe formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes në derbi pas shumë vitesh, Interi tenton të rikthejë buzëqeshjen në Champions League përballë Borussia Mglad
Rriten temperaturat, por nuk mungojnë vranësirat: Si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell dhe vranësira të pa
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
"Na u mohua një penallti", Reja: Mungojnë lojtarët e golit Trajneri Edi Reja, foli pas barazimit në transfertë ndaj Lituanisë, ku analizoi performancën e skuadrës së tij duke u sh
Nga Lambo te Ferrari, ja 15 makinat luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Jo vetëm që Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në histori, por ai gjithashtu shpenzon një pjesë të madhe të
5 veshjet që s'duhet të mungojnë në gardërobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, kështu që filloni të përgatisni gardërobën për të ftohtin e dimrit. Edhe pse
Pozitiv me covid-19, dy yjet e Maqedonisë mungojnë ndaj Kosovës Pas, Goran Pandev, edhe një tjetër futbollist nga Maqedonia e Veriut ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.
Fjalë speciale për Suarez, Messi: Nuk habitem si të dëbuan (FOTO LAJM) Largimi i Luis Suarez nga Barcelona nuk ka trishtuar vetëm tifozët katalanas, por edhe Lionel Messin. Uruguaiani ishte k
Gabimet që bëni më shpesh kur lani dhëmbët me furçë (FOTO LAJM) Shëndeti i tyre është gjithashtu një tregues i shëndetit tuaj fizik, duke qenë po aq delikate sa organet e tjera jetësor
Temperaturat do pësojnë rritje, por nuk do të mungojnë vranësirat: Si do të jetë moti sot Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, por në
Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM) Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
Nuk mungojnë provokimet nga serbët, portieri i Zvezdës e ka me tifozët e Tiranës (VIDEO) Njihen për provokime brenda fushës…Portieri i Crvena Zvezdës nuk u durua pa e bërë një të tillë, shkruan GazetaBlic Spor
Temperatura të larta, por nuk do të mungojnë rreshjet e shiut: Si do të jetë moti sot Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, ndërsa në zonat malore, kryesisht në zonat verilindore do të k
Muriqi i Lazios, mungojnë vetëm dy detaje të vogla Lazio janë një hap larg Vedat Muriqit. Kështu raporton Corriere dello Sport, në numrin e saj të sotëm. Biancocelstët