999 rezultate për

mungese

Pas disa kohësh mungesë, Vesa Luma po rikthehet me një super bashkëpunim ndërkombëtar (FOTO LAJM Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, i ka munguar skenës tonë dhe nuk ka sjellë asnjë projekt të
Thanë se u zhduk se kishte shumë borxhe, zbulohet çfarë po bënte Flori gjatë mungesës Flori Mumajesi i habiti të gjithë kur u bë i heshtur dhe qëndroi larg muzikës për disa muaj. Pak kohë më parë Flori
Bagdadit/ Protestat dhe përplasje me policinë, 18 persona të vrarë Mijëra qytetarë protestojnë prej dy ditësh në Bagdad kundër qeverisë për mungesën e vendeve të punës, mungesën e shërbim
Barcelona-Inter, formacionet zyrtare: Messi në fushë nga minuta e parë (FOTO LAJM) Sot në orën 21:00 Barcelona pret në “Camp Nou” skuadrën e Interit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Champions L
Disa zona në Tiranë pa ujë prej tre ditësh (VIDEO) Mungesa e ujit është tashmë një fenomen i njohur dhe mjaft shqetësues në Tiranë. Banorë të kryeqytetit kanë paraqitur
Ngatërrimi i himnit në Francë, reagon Cana: Mungesë respekti Përballja ndaj kampionëve të botës nisi me një incident për skuadrën tonë. Organizatorët dhe drejtuesit e stadiumit “
Lajmi i shumëpritur, qelizat e kancerit vriten nga mungesa e graviteti Mjaftojnë 24 orë pas vendosjes në gjendjen e mungesës së gravitetit që të shuhen më shumë se 80% e qelizave kanceroze të
Në kërkim ndërkombëtar, Gjykata jep masën e sigurisë në mungesë për vëllezërit Kusi, vrasësit e Indrit Çelajt Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” në mungesë për dy të kërkuarit, Albano dhe Griseldo Kus
Pas shumë vitesh mungesë në treg, këngëtarja e njohur rikthehet në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Prej kohësh, këngëtarja shqiptare Linda Halimi është zhvendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 30-vje
Sarri i sëmurë, Juventusi zyrtarisht konfirmon mungesen e tij në dy ndeshjet e para të Seria A Juventusi ka konfirmuar që Maurizio Sarri nuk do të jetë në bankë kundër Parmës apo Napolit derisa “të shërohet plotësis
Gatim në kushte skandaloze, AKU bllokon 4 subjekte Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon kontrollet në mbarë vendin, duke ndëshkuar të gjitha subjektet që abuzojnë me ligji
Mungesë e ujit të pijshëm, banorët e Drenocit kërcënojnë me bllokimin e rrugës Mbi 50 shtëpi të lagjes Drenoc të Tetovës përballen me mungesën e ujit të pijshëm. Gjendja përkeqësohet gjatë ditëve të
Klopp konfirmon mungesën disa javore të Alisson Portieri brazilian Alisson Becker do t’i mungoj Liverpoolit për disa javë. Lajmin e ka konfirmuar trajner Jurgen Klopp.
Super performanca e Elvana Gjatës në Sunny Hill, mbulon mungesën e Capital T (VIDEO) Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gji
Tetova ka mungesë të madhe të çerdheve Një numër i madh i fshatrave të komunës së Tetovës por edhe të komunave rurale që janë pjesë e saj, janë ende pa çerdhe
Sherr në mes të rrugës, yjet e klubit të Premier Ligës bëhen "gazi i botës" (VIDEO) Yjet e Newcastles, Jonjo Shelvey dhe Karl Darlow, janë filmuar gjatë një sherri fizik jashtë një dyqani picash, pak orë
Tregtonin produkte të skaduara, AKU gjobit 14 biznese Autoriteti i Kontrollit të Ushqimeve (AKU), ka gjobitur sot 14 subjekte, për produkte të skaduara, pas kontrolleve në të
Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Largësia detyron modelen të ndjejë mungesën e Pelle (FOTO LAJM) Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për
Juventusi pa dy titullarë përballë Ajax-it Juventusit do i duhet të bëjë edhe në ndeshjen e dytë çerekfinale të Champions League pa kapitenin e saj. Chellini është