999 rezultate për

morais

Vdes në varfëri të tej-skajshme në moshën 36 vjeçar ish-sulmuesi i cili dikur luante me Romarion Ish-sulmuesi brazilian i Vasco de Gama, Valdiram Caetano de Morais, është gjetur i vdekur në rrugët e Sao Paulo. Vald
"Fenomeni" dhe e dashura, pushime në Ibiza (FOTO LAJM) Fenomeni Ronaldo, e dashura e tij më e fundit Paula Morais dhe vajza e tij janë duke kaluar pushimet verore në plazhet e
Paula Morais, e dashura e re e "Fenomenit" (FOTO LAJM) Fenomeni brazilian Ronaldo nuk ka gjetur stabilitet në marrëdhëniet e tij me femrat. Pas disa divorceve me Milene Doming