999 rezultate për

modi

Volkswagen prezanton Golf 6 Cabrio (FOTO LAJM) Volkswagen ka prezantuar modelin e modifikuar Golf 6 Cabrio, i cili pjesën e përparme e ka krejtësisht të bazuar në Golf
Mercedes-AMG C63 Estate i modifikuar (FOTO LAJM) Wheelsandmore, është një kompani që merret me modifikimin e makinave që këtë herë ka bërë të mundur përforcimin e motori
Mercedes-AMG C 450 Sport i modifikuar (FOTO LAJM) Vath kompania gjermane për modifikimin e makinave ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-AMG C 450 Sport, gjeg
Modifikohet Ferrari F-12 (FOTO LAJM) Kompania Novitec ka bërë të mundur modifikimin e modelit F-12 N-Largo të Ferrarit, duke e përforcuar edhe më shumë model
Land Rover Defender i modifikuar (FOTO LAJM) Land Rover Defender, së fundmi është bërë pjesë e shtëpisë së kompanisë, e cila është e specializuar për modifikim të in
Mercedes A-Class i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur gjermane po punon pwr tw sjellw gjeneratën e re A-Class, pamja e mundshme e të cilës është paraqitur n
Audi prezanton A4 Avant (FOTO LAJM) Kompania e modifikimit tw makinave Caractere, po merret me modifikimin e modelit tw modelit Audi A4 Avant. Si pjesw e
Range Rover i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania britanike që merret me modifikimin e makinave, Kahn Design, ka zhvilluar shumë projekte me emrin Black Kirsch O
Range Rover Mansory me 620 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompania për modifikimin e makinave ka bërë të mundur modifikimin e modelit Range Rover Sport në Mansory, duke filluar m
Mercedes G63 AMG i modifikuar (FOTO LAJM) FAB Design së fundmi ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-AMG GT S Areiona me 700 kuaj fuqi dhe Mercedes S
Range Rover Sport i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur për modifikimin e njohur Britanike ka bërë të mundur modifikimin e Range Rover Sport RS "Pace Car". Mo
Mercedes-AMG S63 Coupe i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur e cila merret me modifikimin e veturave, Kompania për modifikimin e makinave G-Power, a bërë të mund
Kush do e dëshironte një Mercedes të tillë? (FOTO LAJM) Mercedes CLS 500 PD550 Black Edition Stealth është modifikimi më i fundit i Mercedes CLS. Modifikimi i tij është bërë i
Mercedes GLE Coupe i modifikuar (FOTO LAJM) Topcar është kompania për rregullimin e makinave e cila së fundmi po punon për të bërë dhe rregullimin e modelit Mercede
BMW i8 e modifikuar (FOTO LAJM) Wheels Boutique, është kompania që merret me modifikimin e makinave. Këtë herë ajo ka sjellë modelin e modifikuar të mod
Ja si duket BMW M3 i modifikuar (FOTO LAJM) BMW Abu Dhabi Motors ka bërë të mundur modifikimi i modelit BMW M3 F80 LCI, i cili ka pësuar ndryshime në eksterier, aer
BMW 1 Series M Coupe me 564 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Alpha-N, është komapni që merret me modifikimin e makinave që këtë herë është kujdesur për përmirësimin e modelit BMW ng
Ja sa kushton Land Rover Defender Zulu² (FOTO LAJM) JE Motorworks është kompania britanike që është përkujdesur për modifikimin e modelit Defender me motor V8. Land Rover D
Mercedes E63 AMG i modifikuar (FOTO LAJM) RENNtech, kompania për modifikimin e makinave së fundmi ka një projekt të veccantë për gjeneratën aktuale të Mercedes E-
Enca zhgënjen me fotot, modifikon kilet e tepërta (FOTO LAJM) Enca është sulmuar sërish për fotot e modifikuara. Këngëtarja së fundmi është kthyer në një personazh që është kritikuar