999 rezultate për

modele

Oriola Marashi tregon peshën, a është ideale për një modele? (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar e cila gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.
Modelet më të bukura të rroba banjove për këtë verë (FOTO LAJM) Rroba banjot trupore janë thyer në një moment kulmor të modës duke ardhur me detaje e forma nga më uniket duke u përshta
Kejvina i vë flakën Barcelonës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ka arritur që me bukurinë e saj të jetë vazhdimisht në fokus i mediave rozë. Ajo u bë e fams
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Martohet Ozil, pamje nga dasma (FOTO LAJM) Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me
"Më përdhunoi në hotel", del videoja e Neymarit me modelen që e akuzon (VIDEO) Kanë dalë detaje të reja në lidhje me të akuzuarin Neymar ku bëhet e ditur se ai ka përdhunuar një modele. Televizoni
E kërcënuan për t'i marrë para, publikohen foto nudo të modeles (FOTO LAJM) Claudia Galanti është një nga modelet më të fanshme të Italisë. Së fundmi, disa hacker i kanë vjedhur të gjitha lloga
Verratti relaksohet me të dashurën e re në Ibiza (FOTO LAJM) Futbollisti i Paris Saint Germanin, Marco Verrati ka nisur pushimet në Ibzia të Spanjës, aty ku më së shumti vene yjet e
Disa modele flokësh që do ju shërbejnë për sezonin e dasmave (FOTO LAJM) Kush nuk pëlqen dasmat...! Veç qejfit të madh për të shkuar e për të festuar bashkë me protagonistët, një ‘hall’ më vet
U fotografua krah modeles në Kanë, "i burgosuri" i famshëm është "single" (FOTO LAJM) 34- vjeçari Jeremy Meeks u bë mjaft i njohur kur në kohën sa ishte i burgosur u shfaq një foto e tij nga policia, shkrua
Nga modele në azilkërkuese, çfarë ndodhi me vajzën e kopertinave (FOTO LAJM) Modelja e njohur iraniane ka përfunduar e pastrehë në Paris. Negin Ahm e lindur në një familje që nuk donte regjimin e
Tatuazh në të dyja këmbët, këto janë fjalët që do ta shoqërojnë përjetë modelen (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella vajza e cila tërhoqi menjëherë vëmnedje që në momentin që u bë velinë në emisionin "Xing me Ermalin" t
Audi merr vendimin: Dy modelet që nuk do të prodhohen kurrë më Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8. Kjo, sipas dre
Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM) Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Ka
Aguero i lumtur në krahët e modeles argjentinase (FOTO LAJM) Kun Aguero po kalon një moment fantastik jo vetëm në nivel profesional. Përveç kënaqësisë për triumfin në Premier Lea
Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM) Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë k
Një tjetër modele "zhvishet" në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Vazhdojnë netët e Festivalit të Kanës. Shumë personazhe të njohur dhe artistë nga e gjithë bota ishin ftuar në premierën
Modelet më të çuditshme nga Kampionati Botëror i Mjekrës dhe Mustaqeve (FOTO LAJM) Kampionati i mjekrës dhe mustaqeve zhvillohet çdo dy vjet dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e qindra të apasionuarve pas mo
Këto janë modelet më të suksesshme, të cilat nuk pajtohen me standartet e zakonshme të bukurisë (FOTO LAJM) Sa herë që mund të përmendim fjalën modele, na krijohet imazhi i një femre të bukur. Me trup të hollë, elegant e delikat
Modeles shqiptare i ndodh e papritura në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Të shumtë ishin personazhet e famshëm që u komentuan për veshjet e tyre në Festivalin e Kanës. Mes tyre ishte dhe modelj