999 rezultate për

mite

E fejuara e Tim Haward nuk njeh limite, i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Foto thuajse nudo, që të shfrenojnë imagjinatën. Nora Segura, që njihet më shumë si partnerja e portierit Tim Haward, i
Gazeta austriake: Shqipëria rrezikon shumë nga afrimiteti Rama-Erdogan Shqipëria aktualisht e nxjerr një pjesë të konsiderueshme të GDP nga droga; strongmani socialist i Tiranës Edi Rama ësht
Ivanovi niset drejt Jordanisë Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Maja Ivanova, që nga sot, 18
Dua Lipa nuk njeh limite, merr një tjetër çmim të rëndësishëm Organizatorët e quajnë “Bambin”, çmimin më të rëndësishëm mediatik të Gjermanisë. Me këtë nuk janë dakord të gjithë,
Tirana mikpret Komitetin e Rajoneve të BE, Veliaj: KE të mbështesë direkt bashkitë që janë të afta të zbatojnë projekte Komiteti i Rajoneve të Bashkimit Europian zhvilloi në Tiranë takimin e 23-të me fokus Ballkanin Perëndimor, si një mundë
Miku i shqiptarëve merr një pozicion të rëndësishëm në SHBA Kongresisti Eliot Engel pritet të jetë kryetari i ardhshëm i Komitetit për Politikë të Jashtme të Dhomës së Përfaqësuesv
Dua Lipa nuk njeh limite, merr tre çmime të mëdha në një natë Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është shëndërruar në zërin më të suksesshëm të muzikë "PoP". Talenti i saj dhe produksi
Mblidhet komiteti për marrëveshjen, 6 maqedonas dhe 1 shqiptar Marrëveshja e Prespës solli formimin Komitetit Interdisiplinar të Përbashkët të Ekspertëve (KIPE) për çështje historike,
Marquez nuk i vendos limite vetes Marc Marquez doli duarbosh në garën e Australisë, por kampioni i botës në Moto GP ka theksuar se të dielën në Malajzi do
Erdhi koha ti shembim këto mite për make upin Ekzistojnë shumë mite për makeup-in apo si duhet ta aplikojmë atë, por në fakt e vërteta qëndron ndryshe. Këto janë 10 m
OKB "dënon" ndalimi e burkës në Francë: Shkelje e të drejtave të njeriut Komiteti i Kombeve të Bashkuara (OKB) për të Drejtat e Njeriut ka vendosur se ndalesa e burkës në Francë është shkelje e
Këto janë vendimet e VMRO-DPMNE, a u përjashtua kushëriri i Gruevskit? Në mbledhje ishte propozuar Kongresi i jashtëzakonshëm i partisë VMRO me qëllim verifikimin e besueshmërisë së kryetarit
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Filmon të dashurën gjatë intimitetit, në fund i kërkon para që të mos nxjerrë pamjet Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 21-vjeçar që shantazhonte një vajzë duke i kërkuar para për të mos i publikuar d
VMRO-DPMNE e vendosur të bllokojë të ardhmen e Maqedonisë “Tërë procedurën e referendumit e konsiderojmë të falsifikuar dhe ne nuk e njohim rezultatin. Ne do të donim t’i dërgoni
Nuhu reagon për dëshmitë kontradiktore të Xhisielës: E kanë kërcënuar Deklaratat e Xhisiela Malokut kanë kundërshtuar faktin se ajo është dhunuar, por ka deklaruar se e ka bërë nga inati dhe
Gjermania do të zhvillojë “Euro 2024”, shikoni sa votuan anëtarët e Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s Ditën e sotme është bërë zyrtare nga UEFA se ku do të zhvillohet kampionati europian i vitit 2024. Për të siguruar o
Skandali, si bëhet tregti me me dëshmitë e ish të përndjekurve politikë Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dësh
Svilanoviç: Ballkan, 80% e të anketuarve thonë se ligji nuk zbatohet në mënyrë të barabartë! Duke folur në panelet e dedikuar për sigurinë dhe sundimin e ligjit të edicionit të 13-të të Forumit Strategjik të Bledi
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po