999 rezultate për

miss

Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Ish-Missi shqiptar "çmend" rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo
Miss Globe 2020, më e bukura shqiptare: Si nisi xhelozi mes vajzave pas fitores (FOTO LAJM) 21-vjeçarja, Lorinda Kolgeci është shpallur fituese e “Miss Globe 2020”, ku përfaqësoi denjësisht vendin e saj. Mëng
"Dardha bie nën dardhë", mbesa e Missit të njohur shqiptar fiton "Miss Globe 2020" (FOTO LAJM) Më 12 nëntor u mbajt në Tiranë “Miss Globe 2020”. Duke përfaqësuar Kosovë, kurorën e mori Lorinda Kolgeci, e cila doli e
Nga shoqëruesja e parë e Miss-it në velinë, modelja 15-vjeçare që pritet të bëjë namin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u mbajt "Miss Shqipëria 2020" ku kurorën e mori bukuroshja Iljada Bazi. U fol shumë për të, por pris
Shqiptarja që la pas edhe Sofia Loren, kjo ishte "Miss Italia 1950" (FOTO LAJM) “Miss Italia” e vitit 1950 ishte vajza abëreshe Annamaria Bugliari nga katundi Arbëresh i Shën Sofia i Epirit. Në një
Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
A nuk duken si binjake "Miss Universe Albania" dhe "Miss Universe Indonesia"? (FOTO LAJM) Disa javë më parë bukuroshja shqiptare, Paula Mahmetukaj u zgjodh për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Universe 2020’.
Kapen "mat", Majk dhe Miss Universe Kosova janë në një lidhje? (FOTO LAJM) Prej pak ditësh, përflitet se Majk është në një lidhje me Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veselin. Portale si Infol
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Një shembull! Miss-i la kurorën dhe iu bashkua mjekëve në luftën kundër Covid-19! (FOTO LAJM) Bhasha Mukherjee e shpallur “Miss Anglia” në vitin 2019 ka lënë luksin dhe komoditetin që i është ofruar dhe i është bas
Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
"Më shumë Miss se sa moderatore", Duka përplaset Live me Hygerta Sakon (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është ‘përplasur’ me moderatoren Hygerta Sako teksa flitej për bojkotin e Ligës Profes
Humbi këmbën pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi aktive në rrjet (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Missi që nuk di të plaket, sa vite duhet të kalojnë? (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Ish-Missi bën deklaratën e fortë: Njoh deputetë që janë gay (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në media një deklaratë e ish-Miss Shqipërisë, Silvana Bushati, e cila në një intervistë tha:
A do të pozonte ndonjëherë nudo? Miss-i shqiptar jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur
Rrëfimi mes lotësh i Miss-it shqiptar: Nuk kishim bukë në shtëpi (FOTO LAJM) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukurosh