999 rezultate për

misioni

Ndryshime në "Klan": Mbyllet emisioni i dashur nga publiku, cila është risia (FOTO LAJM) Pas një sezoni e gjysëm, i erdhi radha emisionit të gatimit “Sfida e gatimit” nga Alfio dhe Indriti të mbyllet. Në “T
U largua nga emisioni, këngëtarja e njohur i zë vendin Fjoralba Ponarit (VIDEO) Pak javë më parë Fjoralba Ponari njoftoi mes lotësh largimin nga programi "Ora e Tiranës", për shkak të angazhhimeve të
Korab Lita sulmon Rudina Hajdarin nga foltorja: Ka bërë pazare për Reformën Zgjedhore Deputeti Korab Lita -ka reaguar ditën e sotme në Kuvend në lidhje me refromën zgjedhore. Teksa ka theksuar ligjvënësi
Pritjes i erdhi fundi, del video promo e emisionit të ri të Luana Vjollcës (VIDEO) Me të mbaruar sezoni i fundit i "Shiko Kush Luan" fansat ishin shumë kurioz se ku do ta shikonin Luanën sezonin e ardhsh
Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Epike! Moderatorja rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Puntata e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” ka sjellë plot argëtim dhe të qeshura në ekran.
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Komisioni i Medias rrëzon dekretin e Metës për paketën anti shpifje Komisioni i Medias ka rrëzuar në mbledhjen e sotme dekretin e Presidentit të Republikës për kthimin e paketës “Anti-shpi
INTERVISTA/ Ministri shqiptar i Zaevit: Partia jonë, e dytë tek shqiptarët Ministri Edmond Ademi është në LSDM-në e Zoran Zaev që nga viti 1992. Ademi thotë për emisionin “Ballkan” në Abc News se
Paketa anti shpifje në Komisionin e Venecias, Basha: Provë që cënohet fjala e lirë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha ka përshëndetur vendimin e marrë nga Komiteti i Monitorimit të Asamblesë Par
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen
Zgjidhet emri, kush është socialistja që do të zëvëndësojë Arban Ahmetajn Ditën e sotme gjatë mbledhjes së PS, është marrë vendimi se Milva Ekonomi do të jetë kryetarja e Komisionit të Ekonomisë
Xhaferi: Lufta kundër korrupsionit parakusht për një shtet të suksesshëm, demokratik dhe të drejtë Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi në takimin e sotëm e inkurajoi kryetaren dhe an
NEGOCIATAT/ Zaev takohet me delegacionin e Komisionit Evropian Delegacioni partiak i LSDM-së i udhëhequr nga kryetari Zoran Zaev bashkë me sekretarin e përgjithshëm Lupço Nikollovski,
Nuk është Big Brother, emisioni i ri i Luanës do i fiksojë shqiptarët (VIDEO) Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin e ri të “Big Brother”. Në vorbul
Reformën Zgjedhore ul në tryezë opozitën dhe maxhorancën Opozita dhe maxhoranca do të ulën sot në Komisionin e Posaçëm të Reformës Zgjedhore. Mw parw, opozita kishte bojkotua
"Është pa brekë", Fifi lë pa fjalë Luanën dhe Rezartin mes emisionit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Në lojën "Ndaje ose zhvishu", morë
Luana i merr hak Alketa Vejsiut, i përgjigjet kunjave në emisionin e saj (VIDEO) Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Për këto të fundit,
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Me një këngë të vetëm i fiksojë të gjithë, rikthehet fuqishëm Krusita (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Krusitën e cila me këngën "Akull" bëri namin në "Kënga Magjike". Që pas këtij suksesi,