999 rezultate për

mirela

Gjirokastra fundos keq PD, PS kryeson me 3 deputetë Në Gjirokastër janë numëruar 128 kuti të votimit nga 235 kuti gjithsej. Nga rezultatet e para kryeson PS ndërsa PS-L
96 kuti të numëruara në Gjirokastër, ja cilët hyjnë deputetë Nga numërimi i 96 kutive te votimit nga 235 gjithsej ne Gjirokastër, PS kryeson me mbi 54% te votave, ndërsa LSI ka sigu
Ministrja dhe deputeti shqiptar bëjnë skandal në Greqi Mirela Kumbaro dhe Bledi Çuçi zhvilluan një takim gjatë pasdites së 17 Qershorit me emigrantët në hotel Titania, në Athi
Prokuroria e shpall Pezën të pandehur, 3 akuzat ndaj tij Është shpallur “i pandehur” deputeti socialist dhe gazetari i njohur Alfred Peza për akuzat “fshehje të ardhurash”, “pas
Kjo është pedagogia që do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit Një mësuese do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit, dhe ajo është Mirela Karabina. Emri i saj ësh
Pasuria e Alfred Pezës, prokuroria i sekuestron aksionet e gruas Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive ndaj aksioneve
"Kam njohje në ministri", ja si mashtronte 42-vjeçarja për punë dhe viza angleze Policia e Tiranës në me dije se 17 persona kanë rënë pre e premtime dhe mashtrimeve të një gruaje 42-vjeçare e cila prem
Henri Çili-Mirela Rukos: Je studente e dobët, pse nuk punon? Në një lidhje direkte për emisionin Opinion, studentja që i hodhi salcë nga koka ministres së Arsimit Lindita Nikolli, M
Lirohet pas 10 orësh studentja që i hodhi salcë ministres: Pushtetarët nuk kanë parë gjë akoma (VIDEO) Rreth orës 03:30 të mëngjesit të sotëm, pas orësh të tëra në polici është liruar studentja që i hodhi salcë në kokë mini
Shoqërohet në polici studentja që “ngjyrosi” ministren Nikolla (VIDEO) Mirela Ruko është aktivistja e “Lëvizjes për Universitetin” e cila ditën e sotme në Samitin e Studentëve të organizuar n
Parkoi makinën gabim. A u gjobit ministrja Kumbaro? Ministrja e Kulturës i ka shpëtuar një gjobe nga ana e policisë, pasi shoferi i saj personal ka parkuar mjetin në trotua
Mirela Kumbaro gjen adrenalinën në ajër (VIDEO) Në morinë e zërave të shumtë se ndryshimet në kabinetin qeveritar Rama do të prekin edhe Ministrinë e Kulturës, ministrj
Mirela Kumbaro i "kërkon llogari" ish ministres franceze, ja çfarë i thotë Ish ministrja e Kulturës e Francës Aurelie Filippetti disa ditë më parë duke kritikuar mënyrën si zgjidhej presidenti fr
Betohet deputetja që zëvendëson Mark Frrokun Mirela Ferracaku është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë. Ajo ka marrë sot mandatin e lënë nga Mark Frroku, i c
Ja kush do e zëvendësojë Mark Frrokun në Kuvend Pas tërheqjes së Mark Frrokut nga Kuvendi, zëvendsuesja e tij do të jetë Mirela Ferracaku, e cila ndodhet e treta në lis
Vizitë dy-ditore e ministres Mirela Kumbaro në Torino Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro në datat 16 dhe 17 qershor 2014 do të zhvillojë një vizitë pune në Torino. Priten t
Xhaferri i dërgon telegram ngushëllimi ministres Mirela Kumbaro Musa Xhaferri, Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, dje i ka dërguar një telegram ngushëllimi minist
Peleshi ngatërron emrat e ministreve Zv.kryeministri Niko Peleshi nuk u shpëtoi dot gabimeve në prezantimin e ministreve gjatë konferencës së djeshme për rap
Nishani dënon sulmin ndaj gjyqtares së Vlorës Presidenti Bujar Nishani ka shprehur sot solidaritetin ndaj gjyqtares së Vlorës Mirela Mishgjoni e cila u sulmua dy ditë
Prifti ngelet për në vjeshtë Gjykata e Lartë ka shtyrë për në muajin shtator cështjen ghyqësore ndaj Dritan Priftit dhe Leonard Beqiraj. Kolegji Pena