999 rezultate për

minuten

Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Osasunas në Camp Nou. Për katalanasit topin në rrjetë e ka dërguar
Prishet atmosfera, Salah acarohet me Klopp pasi e hoqi nga fusha (VIDEO) Liverpuli i këtij sezoni që duket se nuk ka të njëjtën “fytyrë të frikshme” ashtu si edhe në sezonin e shkuar. Në di
Prishtina vijon me rezultatet pozitive, mposht Besën në transfertë (VIDEO) Prishtina ka mposhtur skuadrën Besës 0-2 në stadiumin e qytetit të Pejës në javën e 15-të të Superligës së Kosovës. S
Liga e Europës/ Milan ndalet nga Lille, Arsenal fiton ndaj Moldes (VIDEO) Janë mbyllur 13 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve në këtë kompeticion. Milani ka dështuar
Atalanta mposht Liverpoolin në "Anfield" dhe rihap "luftën" për kualifikim (VIDEO) Atalanta ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në ‘Anfield Road’, duke e mundur 0-2 me Liverpoolin, për të hapur ga
Manchester City fiton me vështirësi ndaj Olympiacosit (VIDEO) Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Olympiacos Piraeus dhe Manchester United, duel ky në kuadër të rundit të katër të f
Më në fund Barcelona gjen golin (VIDEO) Barcelona me fillimin e pjesës së dytë ka shënuar ndaj Dyn Kiev. Është Desti ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën
Chelsea dhe Sevilla sigurojnë kualifikimin (VIDEO) Chelsea dhe Sevilla janë dy skuadrat e para që kanë siguruar kualifikimin në 1/8-at e Champions League pas fitoreve resp
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Chelsea e nis aty ku e la, mposht Newcastle dhe merr përkohësisht kreun e Premierligës (VIDEO) Chelsea është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi i vështirë në St. James’ Park, duke mposhtur vendasit e Newcastle Uni
Kosova triumfon ndaj Moldavisë, mbeten në Ligën C (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës ka fituar ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve ndaj Moldavisë m 1:0 falë golit të Lirim Kastratit
Shqipëria bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Shqipëria ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në ndeshjen e sotme përballë Kazakistanit. Sfida e vlefshme për Nati
Zvicra zhbllokon rezultatin përballë Spanjës (VIDEO) Zvicra ka arritur të kalojë në avantazh përballë Spanjës. Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar, Freuler në minut
Befasohet Gjermania, Ukraina zhbllokon rezultatin (VIDEO) Është zhbllokuar sfida mes Gjermanisë dhe Ukrainës. Janë miqtë ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 12'. Për e
Përcaktohen skuadrat që shkojnë në Europian nga Liga e Kombeve (VIDEO) Janë mësuar emrat e tri skuadrave që i janë bashkuar Maqedonisë së Veriut duke u kualifikuar në Euro 2020. Hungaria,
Super asist nga CR7, Sanches trefishon për Portugalinë (VIDEO) Portugalia ka realizuar edhe golin e tretë në miqësoren kundër Andorrës. Goli është shënuar nga Renato Sanches në min
Valencia "poker" Realit (VIDEO) Real Madrid është mundur 4-1 në fushën e Valencia-s në javën e 9-të të La Liga-s. Dhe të mendosh se ndeshja ka fillua
Man City dhe Liverpool ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar 1-1 sfida ndaj Mançester Sitit dhe Liverpulit në “Etihad” Stadium. Golat u shënuan nga Salah me 11-metë