999 rezultate për

minutat

10 transferimet e bujshme që ndodhën në minutat e fundit të limitit në Premier League Është mbyllur afati kalimtar në Angli të enjten pasdite, ku nuk kanë munguar goditjet e mëdha në minutat e fundit. Si
Tottenham transferon Lo Celson në minutat e fundit të merkatos (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të Ryan Sesegnon, Tottenham sot ka bërë edhe një goditje tjetër para se të mbyllet afati kalimtar në Pr
Flet drejtori i "Sportradar": Skënderbeu manipulonte shpesh 15 minutat e fundit të ndeshjes Nuk del në asnjë nga raportimet e inspektorëve të UEFA-S, por Tom Mejs është një nga emrat kyç të dënimit të finalizuar
Shpërthejnë "Dardanët", Kosova kalon në avantazh në minutat shtesë (VIDEO) Kosova po bën mrekullinë përballë Bullgarisë duka arritur të kalojë për herë të dytë në avantazh në minutat e fundit të
Turqia surprizon Francën, mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë(VIDEO) Turqia po fiton 2-0 ndaj Francës në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Konya Buyuksehir". Turqia ka shënuar tjet
Napoli shkatërron Interin dhe i vë në rrezik Championsin Napoli e ka mposhtur 4-1 Interin në "San Paolo". Napoli është treguar i fortë për Interin, duke e mposhtur 4-1 në nde
Ngushtohet rezultatin në sfidën Milan-Bologna (VIDEO) U duk se gjithçka do të shkonte perfekt për Milanin në ktë ndeshje mirëpo fundi po rezervon supriza. Destro arrin të
Aromë titulli për Galatasaray, gol me "tika-taka" përballë Besiktas (VIDEO) Në "Turk Telekom Arena" po zhvillohet derbi i madh mes Galatasaray dhe Besiktas, teksa pjesa e parë është mbyllur në ava
Djali i deputetit Xhindi rrëfen për herë të parë minutat e fundit me babain e tij 10 vite nga vrasja e deputetit të PS, Fatmir Xhindi, djali i tij Anduel Xhindi, tashmë deputet në Kuvendin e Shqipërisë,
Porto dorëzon titullin, pëson 2 gola në 5 minuta (VIDEO) Porto e ka rrezikuar shumë titullin kampion në Portugali. Tri javë para fundit të kampionatit, Porto i ka dhënë mundë
Wolves shkatërron Arsenal në 45 minutat e para (VIDEO) Wolves ka befasuar Arsenal në këto 45 minuta të para duke i shënuar jo pak por 3 gola. Fillimisht shënon një super go
Super goli i Eriksen në minutat e fundit i jep fitoren Tottenham (VIDEO) Tottenham ka vuajtur, por në fund ka gjetur golin e fitores, një fitore tepër e rëndësishme në luftën për Champions Leag
Atletico Madrid fiton në minutat e fundit dhe shkon -6 nga Barcelona (VIDEO) Atletico Madrid ka vuajtur, por ka arritur të fitojë 1-0 në fund në fushën e Eibar-it. Madrilenët kanë siguruar tri
Lazio i shpëton humbjes në minutat shtesë (VIDEO) Lazio ka marrë një barazim 2-2 në minutat e fundit të ndeshjes së kampionatit të luajtur kundër Sassuolo-s në "Olimpico"
Barcelona "dopietë" në minutat e fundit përballë Atleticos (VIDEO) he pse mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 30, Atletico ka arritur ti rezojtojë gjatë B arcelonës edhe pse vendasit e g
Bayern Munchen fundos Dortmundin, shënon dy gola në 20 minutat e para (VIDEO) Sfida e vitit të Bundeslige është zhbllokuar shumë shpejtë me vendasit të cilët kaluan në avantazh që në minutën e 10-të
Super Atalanta, shënon 4 gola në 15 minutat e para (VIDEO) Atalanta duket se është çmendur! Skuadra e Etrit Berishës, që ndodhet në stol, ashtu si Berat Gjimshiti, ka shënuar tri
Chelsea i papërmbajtshëm shënon golin e 3-të përballë Brighton (VIDEO) Chelsea duket se i ka lënë pas momentet negative të javëve të fundit. Pas golit të Giround në pjesën e parë janë Haza
Fitore dramatike për Bayernin përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të marë një fitore dramatike përballë Heidenheim skuadrës nga Bundesliga 2. Fillimisht ish
Liverpool kalon përsëri në avantazh në minutën e 90’ (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Tottenham në minutat e fundit të ndeshjes. Pikërisht në m