999 rezultate për

minon

FSK eleminon rrezikun nga orteqet në Brezovicë Ekipet e Kërkim-Shpëtimit dhe Çminimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë realizuar me sukses misionin për largimin e
Werder Bremen i Milot Rashicas eliminon Dortmundin nga Kupa e Gjermanisë (VIDEO) Werder Bremen i Milot Rashicës ka eliminuar Borussia Dortmund në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Ndeshja zhbllok
Atalanta e Gjimshitit poshtëron Juventusin dhe eliminon nga Kupa e Italisë (VIDEO) Atalanta ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e
United i pandalshëm, merr fitoren e tetë dhe eliminon Arsenalin Manchester Unitedi ka shënuar fitore si mysafir ndaj Arsenalit me rezultatin 3-1 në kuadër të rundit të katërt në FA Cup
10 lojtarët me pagën me të lartë në Serinë A, Juventusi dominon me 5 futbollistë Përvec suksesve në Itali teksa ka fituar gjithcka, Juventusi dominon dhe në aspektin ekonomik, shkruan Albeu.com. "Sp
Durmishaj eleminon Andi Lilën nga Kupa e Greqisë Sulmuesi shqiptar Fiorin Durmishaj ka gjetur rrugën e rrjetës në takimin për 1/8 e Kupës së Greqisë. Sulmuesi ka zhb
Tenisti grek eliminon Federerin nga “Australian Open” Duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Tenisti grek Stefanos Tsitsipas ka eliminuar nga “Australian Open” Roxher Fede
Premier League dominon futbollin, Manchester City, më e vlefshmja në histori Klubet e Premier League vijojnë dominimin e tyre përkundrejt rivalëve të tjerë europianë, sa u përket fitimeve dhe shpen
CR7 nuk njeh limite, dominon dhe në Google si më i kërkuari Cristiano Ronaldo ka thyer cdo rekord në fushën e futbollit, por ai nuk ka të ndalur. Portugezi së fundmi ka arritur të
Si t’i eliminoni aknet pa i bërë më shumë dëm Kur t’ju shfaqen aknet, zgjidhja më e mirë është që të shkoni te dermatologu. Dermatologët zakonisht nuk i këshillojn
Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
Barça këmbëngul për Firminon Skuadra e Barcelonës duket se e ka humbur besimin te Luis Suarez i cili po kalon një moment shumë negativ sa i përket sh
​Mane zbulon se si bindi Firminon që të luante kundër PSG Sulmuesi senegalez i Liverpoolit, Sadio Mane, ka zbuluar se ai e kishte bindur bashkëlojtarin e tij, Roberto Firminon, t
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Me këtë pijë mund t'a eleminoni menjëherë fryrjen e barkut Fryrja e barkut është një ndjesi vërtet e tmerrshme. Në një kohë kur do të dukesh sa më e dobët, barku të tregon siku
Tyson Fury dominon ndaj italianit Pianeta (VIDEO) Dueli i peshave të rënda në arenën e Belfastit, këtë fundjavë, përfundoi në favor të Tyson Fury. Boksieri britanik k
Maska natyrale që eleminon yndyrën e tepërt nga flokët Nuk thonë kot se flokët janë gjysma e bukurisë, por për t’i pasur gjithmonë në gjendjen e duhur, duhet t’u kushtojmë shu
Receta, si të eliminoni yndyrën në gjak Nëse vuani nga yndyra në gjak, atëherë kjo recetë është e përkryer për ju. Për shkak të jetës dinamike, kequshqyerjes dh
Si të eleminoni lagështirën nga shtëpia Lagështira është një problem i vërtetë për shtëpisë, sidomos për ato që janë në zona që kanë kushte klimaterike të këtij
Surpriza në pistën e Brno, Pedrosa dominon provat Surpriza në ditën e parë të provave të lira të zhvilluara në pistën e Brno dhe të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të