999 rezultate për

ministrise

“Rama ik!”, mbushet sheshi para Kryeministrisë Militantë të partive opozitare dhe jo vetëm, nga të gjithë qytetet e Shqipërisë, janë nisur në orët e mëngjesit të sotëm
Operacioni i zbulimit tek Kryeministria i bërë mbrëmë vonë nga deputetët e PD Gazmend Bardhi dhe Sahit Dollapi, inspektuan godinën e Kryeministrisë gjatë orëve të vona të natës së djeshme duke u për
Opozita kërkon ta rrëzojë nga pushteti, por nga do ta ndjeki Rama protestën Ditën e sotme opozita ka thirrur një protestë masive para Kryeministrisë ku pritet të qëndrojnë më shumë se 48 orë.
Saldohet me llamarina Kryeministria, zhduken skelat (FOTO LAJM) Protesta e ditës së sotme e thirrur nga opozita pritet të ketë një grumbullim masiv të qytetarëve nga e mbarë Shqipëria.
Blindohet kryeministria, 1600 policë fillojnë të organizohen Opozita ka thirrur një protestë masive ditën e sotme ku ritet të ketë edhe përplasje. Ndërkohë policai ka marrë masa
Kamera, rrjeta teli, e graso nëpër shtylla, Rama është gati për protestën (FOTO LAJM) Ditën e nesërme në orën 11:00 opozita ka thirru një protestë masive para Kryeministrisë. Nga ana tjetër garda duket
Kosovarët nuk i dorëzojnë armët, po dështon projekti i ministrisë ​Fushata për legalizimin e armëve e nisur nga ministria e Punëve të Brendshme si duket nuk po tregon rezultat të p
Zjarr në bodrumin e Ministrisë së Brendshme, rrezikohet serveri TIMS? Një zjarr ka shkaktuar panik mbrëmjen e sotme në bodrumin e Ministrisë së Brendshme. Zjarri ka përfshirë një dhomë pr
Vidhen armë në magazinën e ministrisë së Brendshme Pas vjedhjes së armëve në Pashaliman, një tjetër vjedhje ne permasat e një skandali, konstatohet në një magazinë në Mini
Policia në alarm, në këto vende ngre postoblloqe për protestuesit Informacioni se personat e skeduar, me të shkuar kriminale apo problematikë do të jenë në protestën e opozitës ditën e n
Mes tyre një grua, kërkohet burg për Florenc Hoxhën dhe të ndaluarit e tjerë Gjykata e Tiranës do të vlerëojë arrestimin e personave që morën pjesë në protestën e opozitës ditën e shtunë, të cilët
Arrestohet 80 vjeçari që hipi mbi skelat e kryeministrisë Një 80 vjecar i cili ka qenë pjesë e protestës së djeshme, është bënë në pranga nga Policia e Shtetit. Ndue Fuga, nga
Lufta nën tymnajë në Kryeministri, pamjet që shpëtuan pa u parë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e protestuesve kanë sulmuar ditën e sotme derën dhe hyrjen e Kryeministrisë. Ata kanë sulmuar duke
Kjo foto nga protesta po bën xhiron e botës Protesta e sotme e opozitës është bërë lajm në një pjesë të mirë të mediave të mëdha botërore, përshi edhe agjencitë Reu
Kaos dhe gaz lotsjellës, por protestuesi i ngjitet Berishës për foto (FOTO LAJM) Protesta e sotme ka shperthyer ne kaos para Kryeministrisë. Qindra protestues kanë thyer xhamat e Kryeministrisë me
Protestuesit nuk ikin, zjarr tek dera e Kryeministrisë Edhe pse kanë kaluar më shumë se tre orë, protestuesit nuk janë larguar nga dera e Kryeministrisë.. Policia për të s
Shkulen trotuaret, pllakat "fluturojnë" mbi Kryeministri Sërish tensione para godinës së Kryeministrisë. Një grup protestuesish kanë filluar të shkepin tulla trotuari të cil
Protestuesit tentojnë të thyejnë xhamat e blinduar të Kryeministrisë (VIDEO) Qindra protetsues vijojnë të godasin dyert e Kryeministrisë për të hyrë brenda ambjenteve të këtij institucioni per der
Përplasja tek zyra e Ramës, çfarë ndodhi pak më parë (FOTO LAJM) Wshtë ende e paqartë ajo që ndodhi pak më parë tek Kryeministria, ku një numër i vogël protestuesish çanë rrethimin e po
Çahet rrethimi, protestuesit futen tek shkallët e Kryeministrisë Ka filluar dhuna tek Kryeministria. Pasi kanë hedhur mbushje molotov, një grup protetuesish kanë çarë rrethimin e polici