999 rezultate për

mini

Pa nisur akoma, kryetari i bashkisë Tropoja pushon 43 punonjës nga administrata Emërimet dhe pushimet nga puna në bashkitë e vendit vazhdon të jetë një problem. Një denoncim është bërë publik për
Eliminimet mafioze mbajnë peng Shqipërinë, 7 ngjarjet e bujshme të muajve të fundit (FOTO LAJM) Nëse do të hedhim një sy në realitetin shqiptar të të paktën vetëm 3-4 muajve të fundit, padyshim që ajo që tërheq vëme
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Gjuzi i "përvishet" Olsi Ramës për derbin: Familje kryeministrore, ke përgjegjësi për dhunën në stadium Për përleshjen masive që ndodhi në derbin Tirana-Partizani, ku disa tifozë të të dyja skuadrave shkëmbyen shkelma e grus
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
Incident në Kuvend, dora e "hekurt" e Ruçit ndëshkon edhe Ministren e Mbrojtjes Gramoz Ruçi nuk është "dorë e hekurt" vetëm me opozitën. Gjatë seancës së sotme ai i ka ndërprerë fjalën ministres së Mb
“Air Albania”/ Ministrja humb qetësinë përballë gazetares: Duhet të lexoni më shumë "Air Albania" ditën e sotme ka realizuar 2 udhëtime drejt Italisë, përmes një kontrate me kompaninë "Turkish Airlines”.
Tentuan eliminimin e të "fortit" të Niklës, dyshohet se halla i njohu atentatorët Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj Mariglen Hakës në fshatin Zezë të Fushë-Krujës po marrin një rrjedhë tjetër.
Kosova ndihmon Shqipërinë pas tërmetit: Kur ne kishim nevojë, ju hapët shtëpinë! Zv.ministri i Brendshëm, Julian Hodaj, së bashku me ministrin e Punëve të Brendshme të Kosovës, Ekrem Mustafa, zhvilluan
Rama jep lajmin për djaloshin 2 vjeçar në gjendje kritike: Mrekullitë ekzistojnë! (FOTO) "Mrekullitë ndodhin", kështu e ka cilësuar kryeministri Edi Rama rastin e një djali vetëm 2 vjeçar, të cilit i rrezikoh
I dashuri i akuzuar për eleminim mafioz, në Instagramin e Trejsit "plas" floriri (FOTO LAJM) Kur flasim për Trejsin flasim për luks dhe shumë zhurmë. Miss-i është nga ato vajza të showbizit e cila është ndër më të
Peshkatarë e bletarritës në protestë kundër orarit të kufizuar Rreth 200 punonjës të firmave të peshkut, bletarisë dhe blegtorisë të cilat veprojnë në zonën e Karaburunit dhe Pashalim
Pas publikimit të videos reagon burri i ministres Shahini: Sulmojnë të parët dhe ikin vrap Kandidati për deputet nga koalicioni AAK – PSD, Dardan Molliqaj, njëherësh dhe bashkëshorti i ministres se Arsimit Besa
PAMJET/ Kështu e godet burri i ministres Shahini zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje (VIDEO) Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para 2 javëve sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendos
Eleminimi i Santiagos, 3 nga të kërkuarit dyshohen për 1 tjetër vrasje Tre nga tetë personat që u shpallën në kërkim me vendim Gjykate për vrasjen e ish-policit Santjago Malko, ishin arrestua
Kandidatja për kryeministre: Ideja për ndryshim kufijsh është ruso-serbe, LDK kundër Kandidatja për kryeministre nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se idea për ndryshim kufijsh nuk do
Holanda sërish "JO" Shqipërisë, Ministri Stef Blok i vendosur: Negociata kur të plotësohen kushtet Holanda pritet të vendos sërish voton për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian. Edhe pse Gjermania d
Pesë kryeministrat Më shumë akuza të ndërsjella e më pak qartësi në vizionin për qeverinë e ardhshme është vënë re në fushatën, e cila real
Ndriçimi ultramodern, kryeministri publikon pamjet e "Arenës Kombëtare" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video të stadiumit më të ri, Arenës Kombëtare. Ky stadium është drejt përf