999 rezultate për

mini

Policia "rëndon dorën", mbi 700 qytetarë gjobiten për maskën (VIDEO) 755 shtetas janë gjobitur ditën e sotme për shkak se nuk kanë vendosur maskën në ambiente publike. Shërbimet e Polici
Rama: Shqiptarët do të kenë çdo shërbim online, nuk ka nevojë të shkohet në zyrat e administratës Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama po mban një konferencë të përjavshme përballë gazetarëve. Me temën "Ekonomia në f
Rastësitë "perfekte" që prodhon MP, si erdhën surprizë vaksinat në të njëjtën kohë me Ramën (FOTO & VIDEO) Kryeministri Edi Rama u kthye mbrëmjen e djeshme fiks në kohë nga Brukseli për të pritur 15.210 dozat e vaksinës së Pfiz
Zgjedhjet në prag, Rama mbledh drejtuesit politikë Kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit politikë në qarqe në selinë e PS. Në fokus të diskutimeve
Rama "vjedh" videon e hekurudhës në Katar dhe e prezanton si projekti Tiranë-Durrës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm u prezantoi shqiptarëve se si do të duket në të ardhmën hekurudha Tiranë-Rinas-D
Mbërrijnë "surprizë" në Rinas 15 210 doza vaksinash Pfizer (VIDEO) Pavarësisht se u deklarua nga vetë ministria e Shëndetësisë së ngarkesa e radhës me vaksina anti covid-19 do të vinte ne
SPAK merr të pandehur 3 zyrtarë të Ministrisë së Mbrojtjes SPAK vazhdon hetimet për kallëzimin e bërë mbi tenderin e ushqimeve të familjeve në nevojë. SPAK mësohet se janë marr
Rama poston foton e pazakontë nga Brukseli: Alo! Ca ka nai gjo anej? (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjendej në Bruksel ku zhvilloi disa takime të rëndësishme. Pas shumë takimeve, k
Policia "shemb" në gjoba qytetarët, 2953 masa gjatë fundjavës (VIDEO) Policia e Shtetit vazhdon aksionet e saj për të ndëshkuar me gjobë shtetasit të cilët nuk respektojnë masat anti-covid.
Priteshin mbi 15 mijë doza, shtyhet ngarkesa e Pfizer për Shqipërinë Ditën e sotme pritej që në Shqipëri të mbërrinte një tjetër ngarkesë e Pfizer me vaksina anti covid. Por kjo dërgesë
Tjetër tragjedi në minierat e Bulqizës: Plagoset rëndë minatori Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në minierat e Bulqizës, ku në një prej galerive është plagosur rëndë
Celibashi thirrje partive politike të dorëzojnë listat me kandidatë Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Ilirjan Celibashi ditën e sotme i ka bërë thirrje partive politike të dorëzojnë
Spiropali me lavde ndaj Ramës: Është kryeministri më i mirë që ka pasur Shqipëria në 30 vite Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka replikuar me deputetët e opozitës në Kuvend.
Manastirliu i dedikon të dielën familjes, ndan foton e ëmbël me vazjat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, këtë të diel ja ka dedikuar familjes dhe fëmijëve të saj. Ministrja ka p
"Lypësi më i gjatë", Ramës i shtohet rivalja brenda grupit Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po mban takimin e radhës me disa prej finalistëve që do të jenë pjesë e Skuadrës Kom
"Jeni pak arrogant", kandidatja për listën e PS ja "plas" në sy Ramës Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po mban takimin e radhës me disa prej finalistëve që do të jenë pjesë e Skuadrës Kom
Ministrja Kushi mposht betejën me COVID-19, jep lajmin me foton e veçantë Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka mposhtur betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë
Dortmundit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Arminia Bielefeld (VIDEO) Borusia e Dortmundit ka arritur të fitojë ndaj Arminia Bielefeld në ndeshjen e vlefshme për javën e 23 te kampionatit gj
Eugena Tomini ngre alarmin: Situata është serioze! 2 fëmijë janë në terapi intensive Zëvendës-ministrja e katërt e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur për situatën e vështirë me Covid-19 që po kalon vendi
Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj