999 rezultate për

milione

Po tërbon Stambollin, Fenerbahçe refuzon 12 milionë euro për Vedat Muriqin Vedat Muriqi ka filluar më së miri kampionatin turk. Lojtari i Kosovës në dy ndeshjet e para ka realizuar dy gola mja
Efekti CR7, Juventusi klubi i tretë me popullaritet në Instagram Juventusi ka arritur të behët klubi i tretë me popullaritet në Instagram. transferimi i portugezit ka bërë që “Zonja
U arrestua bashkë me babin, kush është djali milioner i "bosit" të urbanëve të Tiranës (FOTO LAJM) Pronari i linjës së Unazës, Ferdinant Ibrahimi bashkë me djalin e tij Anastas Ibrahimi u prangosën. Ata u arrestuan g
Ish-lojtari i Interit mbërrin në Itali, priten testet mjekësore Gary Medel rikthehet në Serie A. Pas dy vitesh që luajti te Besiktas, mesfushori kilian ka mbërritur sot në aeroportin e
ZYRTARE/ Alexis Sanchez lojtar i Interit Alexis Sanchez ka arritur marrëveshje me Inter për t’u huazuar për një sezon me mundësi blerje në fund të sezonit. Tr
6 milion euro për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë Këto zgjedhje pritet t’i kushtojnë kuletës shtetërore rreth 6 milionë euro, 2 milionë më shumë sesa zgjedhjet parlamenta
Milan ka gati "ilaçin" e parë për të rikthyer kuqezinjtë te suksesi Milani e nisi sezonin e ri me një humbje në transfertën friuliane ndaj Udineses, ndërsa drejtuesit e klubit kanë gati “i
"Do t'ju bëj milionerë brenda vitit": Rrëfehet bashkëjetuesi i sekseres së arrestuar për skandalin tek "Besa" Ervis Doko është bashkëjetuesi i Orkida Drizes, e arrestuar nga policia e Tiranës për skemën e mashtrimit me kreditë fik
Njerëzit që u bënë milionerë nga sendet që gjetën në plehra (FOTO LAJM) Disa njerëz janë bërë me para për shkak të atyre që kanë gjetur në plehra. Kanë qenë bizhuteri të shtrenjta, por nuk kan
Sanchez drejt Interit dhe gati për testet mjekësore E ardhmja e Alexis Sanchezit do tw vendoset sot. “Djajtë e Kuq” thuhet se kanë arritur marrëveshjen për largimin e su
Shtëpia 15 milion dollarëshe që do të blejnë Obamat të lë me gojë hapur (FOTO LAJM) Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle duan të blejnë një pronë buzë detit në shtetin e Masaçusets, e cila i për
11 milion euro për një gol, sulmuesi që fundosi Manchester United-in Kur Manchester United shkëmbeu Henrikh Mkhitaryan me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, në janar 2018, dukej një nga “bi
Neymar kërkon 175 milionë euro, Reali nis zyrtarisht negociatat me brazilianin Real Madrid është gati të bëjë një çmenduri për të siguruar Nejmar nga radhët e PSG dhe për të fituar duelin e merkatos
Arrihet marrëveshja, Kessie vetëm një hap larg gjigandit francez Milani dhe Monaco kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin në kampionatin francez të mesfushorit nga Bregu i Fil
PSG-ja refuzon 190 milion euro nga Barcelona për Neymarin PSG-ja ka refuzuar 190 milionë euro ofertë nga Barcelona. Oferta parashihte që Barcelona t’i paguante 40 milionë euro
E KRYER/ Napoli transferon yllin meksikan Hirving Lozano është gati të bëhet një lojtar i ri i Napolit. Meksikani zbarkoi në një aeroport privat në Romë rreth
Bayerni pguan shumën rekord për Kai Havertzin Bayern Munich ka siguruar shërbimet e mesfushorit të talentuar gjerman Kai Havertz. Kështu së paku kanë njoftuar medi
Rruga prej ari: Si u rrit kostoja nga 24 në 300 milion euro e Milot-Balldren Koncensioni për ndërtimin e rrugës Milot -Balldren me një total shpenzimesh që shkon në 300 milionë euro, fillimisht ish
Yjet e futbollit, shtëpitë si kështjella dhe kopshte me kondicioner, sa kanë kushtuar (FOTO LAJM) Shtëpia e Gary Neville është padyshim një nga më të veçantat e para ndonjëherë. Shtëpia ka formë luleje, e mimeti
Milioneri italian "kryqëzohet" pasi publikoi pamjet ku gjuante modelet në të pasme (VIDEO) Gianluca Vacchis vazhdimisht poston në Instagramin e tij video të tij duke kërcyer me vajza të reja modele. Por itali