999 rezultate për

miku

Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO) Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte kët
Akademiku refuzon dekoratën e Thaçit: Regjim i idealit të pasurisë! Akademiku Rexhep Qosja është një nga figurat e njohura që ka refuzuar që të pranojë dekoratën e presidentit të Kosovës,
Xhaferi: I paharruar do të jetë kujtimi për mikun tim Abdilaqim Ademi Abdilaqim Ademi, sekretari i përgjithshëm i BDI-së, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Ai ishte njëri n
Arbana rrëfen fillimet në media: Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë Sot, 20 vjet pas asaj mbylljeje dere, Bojken Lako, kantautori i njohur shqiptar, duhet të ndihet pak keq. Një prej emrav
Miku i Kasmit rrëfehet në Prokurori, dalin detaje të reja në dritë Zbulohen të tjera detaje për ekzekutimin e tipit mafioz Devi Kasmit, disa ditë më parë në Tiranë. Për vrasjen e tij
Noizy në ring, shoqëron mikun e tij kickboxer Noizy është parë mbrëmjen e sotme pranë kickboxer-it të famshëm shqiptar, Florian Marku, i cili në Linz të Austrisë do t
Armiku më i madh i VIP-ave, admini i faqes që tmerroi të famshmit del hapur Për herë të parë në ekran, ekskluzive në “Një kat më lart” administratori i faqes ‘Vipat e Bllokut” tregoi sesi personaz
Doktori dhe miku i Ivanoviçit flet për mafien në veri të Mitrovicës E përditshmja irlandeze, The Irish Times, ka shkruar një artikull për vrasjen e Oliver Ivanoviç dhe kontrollin që mafia
Grubi nga Shtëpia e Bardhë: SHBA-të janë miku ynë më i madh Artan Grubi ka qëndruar në Shtëpinë e Bardhë në Uashington ku realizoi takim pune me këshilltaren speciale të zëvendëspr
U dashuruan në adoleshencë, martohen 75 vite pas takimit të parë (FOTO LAJM) Një çift i dashuruar që në adoleshence kanë vendosur të martohen 75 vjet pasi u takuan për herë të parë. Xhorxh Coffi
Grekët zbulojnë mikun e Alket Rizait, gati për t'u arrastisur nga burgu (FOTO LAJM) Shqiptari Fabio Dushku ishte i arrestuar në Greqi me akuzën e pjesëmarrjes në një organizatë terroriste, por kjo nuk e k
Mikullovci nga kuvendi: Po flisni kot Deputeti i Vetëvendosjes, Adem Mikullovci e ka quajtur të kotë debatin që po zhvillohet në Kuvend për ndotjen e ajrit.
Rikthehet lufta e bandave në Tiranë, i ekzekutuari ishte miku i Fanc Konomit Mbrëmjen e kaluar në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri Devi Kasmi ose Dëfrim Kasmi. Ai nuk figuron si person i prece
Miliarderi i kazinove jep dorëheqjen, miku i Trump përfshihet në skandal seksual Duket se vala e sakndaleve seksuale nuk po merr fund as në Holliëood, as në botën e politikës. Miliarderi i kazinove
Vrasja e mikut të Alket Rizait, grekët thonë se atentatorët janë shqiptarë Hetuesit grekë dyshojnë se vrasësit e Vassilis Stefanakos, një njeri i njohur për nëntokën greke mund të jetë kryer nga
Nëna e Almirit: Dhimbja për humbjen e Almirit me ka bërë nënë të paaftë për fëmijët Mixhevere Kasumi, nënë që përjetoi vetëm pak momente me të birin, ka mundur para disa javësh të shpjegoj dhimbjen e cila
Ndërrohet përbërja e trupit gjykues në gjykimin e Azem Sylës Në gjykimin e Azem Sylës dhe të tjerëve në trupin gjykues është edhe Vladimir Mikula, gjyqtari i Gjykatës Speciale. I
Akuzohet për atentatin ndaj biznesmenit, miku i Shullazit mohon akuzat Policia e Tiranës ditën e djeshme ka vënë sërish në pranga një 31-vjeçar banues në kryeqytet, i akuzuar për vendosjen e
Akademiku maqedonas nxjerr arsye banale që të mos zyrtarizohet shqipja Akademiku Mitko Maxhunkov në një emision të televizionit Alfa ka folur në lidhje për ligjin për gjuhë, që sipas tij po d
EULEX-i kthen gjyqtarin Vladimir Mikula në rastin e Azem Sylës Pas tërheqjes nga kërkesa për kthimin e gjyqtares Nora Bllaca në trup gjykues, i cili po e gjykon ish-deputetin e PDK-së