999 rezultate për

michael

Babi i gjuajti mamit! Askush nuk e besoi këtë 3 vjeçar, por tmerri zbulohet 26 vite më vonë (VIDEO) Familja Haims jetonin në një lagje të qetë të qytetit Jacksonville të Floridas, por një ditë Aaron Fraser pa diçka të tm
Sot 10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit, Michael Jackson Ishte pikërisht data 25 qershor kur Mbreti i Popit, Michael Jackson u nda nga jeta. Jackson do ishte 60-vjeç nëse do
Hiri i mbretit të pop-it, Michael Jackson prehet në këtë vend Hiri i Michael Jackson do të mbyllet në disa bizhuteri në pronësi të tre fëmijëve të mbretit të pop-it. Zbulimi i pazak
Modelja e mbushur "të lë pa mend" në fotot e fundit (FOTO LAJM) Ju ka marrë malli për një bionde bukuroshe trashaluqe. Ja ku e keni. Kjo është Raine Michaels dhe ende është 18 vjeçare.
Messi votohet sportisti më i mirë i të gjitha kohërave Gjatë javës së kaluar, “GiveMeSport” ka kryer një sërë sondazhesh për t’i dhënë përgjigje bindëse njërit prej debateve m
Vajza e Michael Jackson mohon të ketë tentuar vetëvrasjen Paris Jackson nuk ka tentuar vetëvrasjen. TMZ raportoi se e bija e Michael Jackson është hospitalizuar mëngjesin e he
Sherr me të dashurin në mes të rrugës, vajza e Michael Jackson sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Vajza e Michael Jackson, Paris është fotografuar nga mediat e huaja teksa debaton me të dashurin e saj, Gabriel Glenn, n
Radiot më të rëndësishme në botë bojkotojnë këngët e Michael Jackson pas dokumentarit Dokumentari 'Leaving Neverland' po shkakton kaos në jetën dhe veprat e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, shkrua
Dokumentari për Michael Jackson i rrezikon karrierën si aktore vajzës së tij Dokumentari “Landing Neverland” që sillte dëshmitë tronditëse të dy djemve kundër Michael Jackson ka shokuar gjithë botë
BBC dënon Michael Jacksonin Një vendim drastik ka marrë radio e rëndësishme në Britani. Pas bërjes publike të dokumenteve që denonconin abuzimin me
Historia që po shokon Anglinë, shqiptari kërcënon gruan me thikë në fyt Një shqiptar kërkoi anulimin e vendimit për të mos u deportuar nga Anglia me argumentin se largimi i tij do e ndante nga
Dalin fakte të tmerrshme për Michael Jackson Një nga burrat që ka akuzuar Michael Jackson për abuzim seksual në dokumentarin për Mbretin e Popit, është ekspozuar si
Priten të publikohen foto ekskluzive të Michael Schumacher nga Mallorca Gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit mbetet enigmë edhe pse kanë kaluar më shumë se 5 vite. Por revista gjerma
Autopsia zbulon të vërtetat e hidhura të Michael Jackson Histori tragjike u zbuluan për Michael Jackson pas autopsisë së tij kur vdiq në vitin 2009. Mbreti i Popit u nda nga jet
Dhunë në protestën e opozitës? Reagon Gjermani Shqipëria të vijojë reformat, opozita të miratojë Kodin Zgjedhor thotë për DW, ministri gjerman i shtetit, Michael Roth.
Nervozizmi shihet qartë, dëshmia e Michael Jackson kur akuzohej për pedofili Legjenda e popit, Michael Jackson, së fundmi ka rën pre e akuzave për pedofili. Gjerat janë bërë më të rënda ku në n
Për herë të parë, del videoja e dëshmisë së Michael Jackson për abuzim sek*ual (VIDEO) Ka dalë për herë të parë videoja e xhiruar gatë dëshmisë së mbretit të popit Michael Jackson kur ai akuzohet për abuzim
"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike. Së fundmi ka
Po blejnë 5 muaj rezerva ushqimore! Çfarë po ndodh në Britaninë e Madhe? Disa britanikë mendojnë se Brexiti është një katastrofë dhe përgatiten ta përballojnë atë. Ata quhen “prepper”, nga
Publikohet dokumentari për abuzimet e Michael Jackson me fëmijët Nuk ka paqe për Michael Jackson. Në 10 vjetorin e vdekjes së yllit të popit një dokumentar do të publikohet ku shfaqen a