999 rezultate për

mevlani

Habit Armina Mevlani, tregon sa të dashur ka pasur para se të bëhet e famshme Armina Mevlani është një ndër blogeret më interesante shqiptare dhe gjithmonë bie në sy për shkak të stilit të saj.
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Armina Mevlani flet hapur, si është marrëdhënia e saj me fëmijët e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani prej më shumë se pesë vitesh është në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishë. Kohët e
Armina Mevlani flet për planet e dasmës me Shkëlzen Berishën: Do ftoj shumë njerëz! (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka treguar detaje se si do të dëshironte të ishte dasma e saj. Armina Mevlani prej shumë vitesh është
Sic nuk e keni parë ndonjëherë, Armina Mevlani surprizon ndjekësit me kërcimin provokues (VIDEO) Një ndër blogeret më me emër shqipatre është padyshim Armina Mevlani. Armina është mjaft aktive në rrjetet socaile, p
"Fol shqip se je shqiptare", ndjekësit i "sulen" Armina Mevlanit në videon e fundit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër bloggeret më me emër në Shqipëri. Blogeria numëron plot 1 milion ndjekës të cilëve herë
"Të jesh aty kur të krijoj familjen time", Armina Mevlani uron të ëmën me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) E ëma e blogeres së njohur Armina Mevlani feston ditëlindje. Lajmin e ka bërë të ditur Armina nëpërmjet një postimi n
I "martuan" për të disatën herë, Armina Mevlani sqaron ndjekësit për dasmën (FOTO LAJM) Arimna Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë prej 5 vitesh të lidhur dhe lidhja e tyre ka qenë ndër më të shënjestruarve të
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Tayna sot bën namin, por Armina Mevlani shprehet publikisht: Nuk e njoh (FOTO LAJM) Fashionistja me stilin unik, Armina Mevlani ishte e ftuar së fundmi në "Shiko kush luan", ku së bashku me Jonida Maliqin
Të dy të veshur me pizhame, Armina Mevlani pozon krah Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është në një lidhje prej disa vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në
Armina Mevlani tregon përse "u zhduk" nga rrjetet sociale pas tërmetit (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë post
Armina Mevlani shtatzënë? Blogerja rrëfen një herë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë pa diskutim një prej çifteve më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Ata u fejua
"Pas lufte", Armina Mevlani tregon çfarë ndodh pas "sherrit" me Shkëlzenin (FOTO LAJM) Armina dhe Shkëlzeni mbeten një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më sh
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
Instagrami i Armina Mevlanit në "zi", çfarë po ndodh me blogeren (FOTO LAJM) Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar m
Armina Mevlani në dyshime me fytyrën e mbuluar: Të largohem apo të qëndroj? Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar m
Për darkë me Brisha-t, Armina Mevlani "harron" dekolten dhe të shkurtrat (VIDEO) Blogerja e njohur Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendje me lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Ber
Mos u zhgënjeni, Armina Mevlani publikon fotografinë me fillera dhe botox (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse ata kanë një histori t
Plasën çokollatat: Shkëlzen Berisha i dhuron 100 trëndafila Armina Mevlanit Armina Mevlani e cila karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje ka rrëfyer se shumë shpejt mes saj dhe Shkëlzenit gjithçka do