999 rezultate për

mevlani

E braktisi në takimin e parë, Sindi surprizon me vendimin e saj për Mevlanin (FOTO LAJM) Mevlani dhe Sindi ishin në qendër të “Për’puthen” ditën e djheme, pas takimit të tyre, ku kishte ndodhur një e papritur.
Mevlani i foli për puthje në buzë, Sindi "frikësohet" dhe largohet nga takimi (FOTO LAJM) Edhe pse takimi mes Sindit dhe Mevlanit shkoi mjaft mirë, një episod në momentet e fundit të saj, ndryshoi komplet rrjed
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
Nga flirtet me Shqipen te takimi me Melisën, "loja" e Mevlanit të Përputhen Konkurrentët e “Përputhen” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Së fundmi, progra
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Një Mevlan ndryshe, çfarë ndodhi në takimin e tij me Melisën Në takimet e mëparshme, me Fjorelën dhe Shqipen, Mevlani ka refuzuar të tregojë gjëra nga vetja dhe e shkruara e tij.
Puthje dhe përqafime intime në shtrat, çfarë bëjnë jashtë emisionit Shqipja dhe Mevlani (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Përputhen”, konkurentja më e përfolur Shqipe Hysenaj në rrjete sociale u shfaq krah një prej djemve të
Shqipja dhe Mevlani takohen jashtë, çfarë po ndodh? Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga "Përputhen", Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbr
Habit Armina Mevlani, jo vetëm që blen rroba të përdorura por edhe ka qarë për to (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo ka shprehur hapur
Armina Mevlani tregon si qau: Më morën fustanin që doja unë Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdor
Fjorela e thotë "troç", merr vendimin final për Mevlanin Kohët e fundit Fjorela ka “injoruar” sistematikisht pëlqimin e Mevlanit Kundrejt saj. Ajo tha para disa puntatash se
Pa filtra fare! Armina Mevlani tregon çfarë bën për të pasur një gjoks në formë Blogeria e njohur Armina Mevlani ka folur sërish për planet që ka në lidhje me dasmën, të cilën për shkak të pandemisë a
Armina Mevlani nuk pret më gjatë, ja kur do të martohet me Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pande
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
Ditëlindja e bujshme e Armina Mevlanit, blogerja zbulon dhuratën më speciale (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ish
Armina Mevlani feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa (FOTO LAJM) Armina Mevlani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan dhu
Nuk do ta besoni, sa vite mbush sot Armina Mevlani (FOTO LAJM) Ajo është një ndër bloggeret më të komentuara dhe të dashuram dhe sot në shtëpinë e saj ka festë! Dhe po, është festa
Modelja e njohur për Armina Mevlanin: E vetmja mikeshë shqiptare (FOTO LAJM) Në një lidhje ‘live’ ditën e sotme me ‘Wake up’ ishte modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku. Ajo ka qenë në qen
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është