999 rezultate për

mesazhe

Gruaja pranon lidhjen, mesazhet e fundit që shkëmbeu me taksistin para se ai të ekzekutohej Ata nuk e duruan më dot tradhtinë e nënës ndaj të atit dhe për këtë vranë personin me të cilin ajo kishte pasur një hist
Morena Taraku habit me deklaratën: Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, e ka mbushur profilin e saj në “Instagram” me foto shumë “hot” e madje edhe me disa
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Mënyra si e mbani telefonin, zbulon gjëra që nuk i dinit për veten E kishit menduar ndonjëherë që nga mënyra sesi e mbani celularin, mund të tregoni aspekte interesante të vetes dhe perso
As Loredanës e as Kidës! Mozzik thotë "të dua" dhe publikon mesazhet private (FOTO LAJM) Ndoshta menduat se mund të ishte Loredana, por jo. Mozzik ka publikuar mesazhet me nënën e tij, e cila gjithmonë është a
Kuvendi miraton Rezolutën për luftën e UÇK në të cilën dërgohen mesazhe për Gjykatën Speciale Pas votimit të dytë, në Kuvendin e Republikë së Kosovës është miratuar më 61 vota Rezoluta “për unitetin politik e qytet
Modelja e Instagramit tregon mesazhet e sheikëve: Të laj në para Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fot
Kërcënohet me jetë Kujtim Gjuzi Deputeti Kujtim Gjuzi deklaroi se më 3 qershor i kanë ardhur mesazhe kërcënuese në telefonin e tij. Sipas tij, kërc
Fëmijët duhen mbrojtur nga përrallat, mesazhet e rrezikshme që vin prej tyre (FOTO LAJM) Përrallat dhe kukullat janë ndonjëherë mënyra më e mirë për të argëtuar fëmijët dhe ndoshta për të mbushur kohën e tyre
Meta publikoi mesazhet me diplomatin, Rama: Veprim i turpshëm! Kryeministri Edi Rama e quajti të turpshëm publikimin e mesazheve të ambasadorëve të huaj nga Presidenti Meta. “Publikim
Vajza fiksohet pas profesorit dhe e përndjek këmba-këmbës: E di vetë ai kingu Një profesor me inicialet J.B ka denoncuar një vajzë që po e ndjek këmba këmbës dhe që po e kërcënon përmes rrjeteve soc
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d
Në pritje të ëmbël, aktorja e njohur turke do të bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur në Turqi Ceyda Ates do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuluan mediat turke e më
"8 qershori po afron", Meta përshëndet mesazhet e BE-së Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka përshëndetuar mesazhet e djeshme nga BE. Met
Kërcimi provokues u bë viral, por blogeres i kushtoi lirinë (VIDEO) Një postim në rrjetet sociale i ka kushtuar shumë një blogereje ruse. Sipas mediave të huaja, Yana, e cila numëron më
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagra
Ekzekutimi i dy vëllezërve Haxhia, gjenden mesazhe të dyshimta lidhur me botën e krimit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë, ku si pasojë e një atentati mafioz mbeten të vrarë dy vëllezër në Durrës
Instagram sjell funksionin që të gjithë e kemi pritur aq shumë Instagram solli shumë një funksion aq të munguar në desktop, mundësinë për të dërguar mesazhe direkt nga shfletuesi i ko
Çfarë ndryshoi aplikacioni WhatsApp për shkak të koronavirusit? WhatsApp është duke u përpjekur të frenojë përhapjen e shpejtë të dezinformimit të koronavirusit duke vendosur kufij të
"Mesazhe shumë të dërguara", WhatsApp bën kufizimin e radhës WhatsApp ka shtuar kontrollim mbi potencialin e mesazheve private që mund të shpërndajnë dezinformata në lidhje me pande