999 rezultate për

mesazh

Mënyra si e mbani telefonin, zbulon gjëra që nuk i dinit për veten E kishit menduar ndonjëherë që nga mënyra sesi e mbani celularin, mund të tregoni aspekte interesante të vetes dhe perso
As Loredanës e as Kidës! Mozzik thotë "të dua" dhe publikon mesazhet private (FOTO LAJM) Ndoshta menduat se mund të ishte Loredana, por jo. Mozzik ka publikuar mesazhet me nënën e tij, e cila gjithmonë është a
Manchester City prezanton fanellat për sezonin e ri, mesazhi që përcjellin Trashëgimia kulturore e qytetit të Mançesterit ka qenë një burim frymëzimi për disenjatorët e fanellave Puma, pasi ata b
Zaev me mesazh të fortë pasi shpalli fitoren: Rrezikut i thamë JO Lidhja Social Demokrate shpalli fitoren në zgjedhjet e së mërkurës. Ndonëse Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ende nuk ka
Ndyshimet kushtetuese, Rama mesazh të fortë Metës dhe Bashës: Pikë për pikë! Kreu i qeverisë Edi Rama ka komentuar me anë të disa postimeve në Twitter, ndryshimet e miratuara sot në Komisionin e Li
Jonida Maliqi ndan fotot romantike me Romeon: Dashuroj çdo gjë që kam! (FOTO LAJM) Vetëm një natë pasi ironizoi bashkë me Romeon lajmet e fundit të publikuara në portale, Jonida është “dorëzuar” për të t
Kosova është viktimë, Thaçi ka një mesazh për ata që mendojnë se ka kryer krime lufte Pasditen e kësaj të diele, Hashim Thaçi ish-udhëheqësi politik i UÇK-s sot president, nga aeroporti Nënë Tereza është ni
Kuvendi miraton Rezolutën për luftën e UÇK në të cilën dërgohen mesazhe për Gjykatën Speciale Pas votimit të dytë, në Kuvendin e Republikë së Kosovës është miratuar më 61 vota Rezoluta “për unitetin politik e qytet
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Zgjidh një nga biskotat e fatit dhe merr tani një mesazh për veten Këto biskota të bëra me miell, mbajnë brenda tyre një mesazh për ata që i zgjedhin! Mesazhet që ato japin janë si një pr
"Do të lëpij këmbët", mesazhi që mori biondia bukuroshe do ju lerë pa fjalë Erida Baxho ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Biondja bukuroshe tregoi se në rrjete sociale i vijnë shumë
Merr një mesazh të rëndësishëm për veten, zgjidh një kartë tani Ndonjëherë, mjafton një lëvizje fare e vogël për të mësuar shumëçka pritet të ndodhë në jetën tuaj, por jo vetëm! Keni k
Mesazhi i Zaevit për partitë shqiptare Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev I ka dërguar një mesazh partive shqiptare dhe të tjerave të cilat mund të paraqesin kushte
Skënder Brataj mesazh qytetarëve: Kemi parë fotot e arkivolëve të grumbulluar Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj vazhdon të bëjë apel qytetarëve, që të tregojnë kujdes ndaj pandemisë së Covi
Gruaja i kërkoi divorcin, burri hakmerret duke vrarë dy fëmijët e tyre Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mëngjesin e sotëm, babai ka vrarë dy fëmijët e tij, binjakë të moshës 12 vj
Tritan Kalo mesazh qytetarëve: Mos bini pre e idiotësirave që COVID-19 nuk ekziston Mjeku infeksionit Tritan Kalo ka patur një mesazh për qytetarët këtë mëngjes. Sipas tij ata nuk duhet të bien pre të
Vendosi foton me emblemën e UÇK-së, Thaçi mesazh në shqip dhe anglisht Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale pas akuzave kundër tij nga ana e Prokur
Stresit nuk do t'i pëlqejë aspak, Keisi sapo i dërgoi publikisht një mesazh reperit (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Keisi bëri të ditur se është ndarë sërish nga reperi i njohur Stresi. Ajo nuk i kurseu postimet në Inst
Rama i del në mbrojtje Thaçit: Nuk po gjej fjalët e duhura për të shprehur indinjatën time Pas akuzave të Prokurorisë Speciale ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreut të PDK, Kadri Veseli ka reaguar
Mesazhi i nënës që përloti moderatorin Isli Islami: Jam këtu falë teje! Programi “Dua të të bëj të lumtur” disa ditë më parë i çoi ftesën për të ardhur në studio Isli Islamit teksa ishte në tr