999 rezultate për

mesazh

Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj. Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si b
Përlotet para kamerave Behar Mera: Zemrat e mia! (VIDEO) Aktori i humorit Behar Mera është përlotur pasditen e sotme, pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i
"Babai yt është krenar me ty", Cristiano Ronaldo mesazh emocionues pas fitores dhe pensionimit të Khabib Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e 29-të në karri
I mbijetoi luftës me COVID-19, Silva Bino mesazh qytetarëve (VIDEO) Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino e cila i mbijetoi betejës me COVID-19, ka reaguar me
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Yuri Kim përcjell mesazhe të forta për politikën: Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi! Ambasadorja Amerikane Yuri Kim tha se koha kur njerëzit e pushtetshëm në Shqipëri kanë funksionuar me pandëshkueshmëri t
Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Erdogan mesazh Greqisë: Atyre që shohin ëndrra se ne do tërhiqemi, do u bëhemi makth! Pak orë pas deklaratave të diplomatit grek ku në qendër pati Turqinë dhe çështjet në Mesdhe, Presidenti Erdogan foli për
E qëlluan dy herë me armë zjarri, mesazhi për nipin e biznesmenit Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Marjo Ferraj, raportoi për uniformat blu se kanë qëlluar me armë zjarri ndaj tij. Ngjarja
E ka rivalin kryesor në fushë, Laporte me mesazh të madh për Van Dijk Virgil Van Dijk do t’u mungojë fushave të paktën për gjashtë muaj pasi do t’i nënshtrohet një operimi në gju pas lëndimi
Shefja e Infektivit jep mesazhin e fortë: Më mirë një maskë mbrojtëse se një maskë oksigjeni! (VIDEO) "Dua t’iu them një gjë, më mirë të mbash një maskë jashtë se sa të mbash një maskë oksigjeni me ditë dhe me muaj..."
I përmendi të ëmën e ndjerë, Rama i përgjigjet ashpër Berishës Kryeministri Edi Rama ka patur një reagim zemërimi ndaj ish-Kryeministrit Berisha, pas një mesazhi që ky i fundit kishte
Ministrja e Arsimit mesazh ngushëllimi për drejtorin e shkollës që humbi jetën nga COVID-19 Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka shprehur keqardhjen për vdekjen e drejtorit të shkollës “Lidhja e Prizrenit” në Pasku
Krasniqi ka një mesazh për futbollistët e kombëtares së Kosovës Kampioni i botës në kategorinë gjysmë të rëndë, Robin Krasniqi, ka deklaruar se lojtarët e ekipit kombëtar të Kosovës me
CR7 me Covid-19, shpërthen motra e tij: Ky është mashtrimi më i madh (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është i izoluar dhe po rikuperohet, pasi doli pozitiv në testin për COVID-19, gjatë grumbullimit me ko
Merr një mesazh të rëndësishëm për veten, zgjidh një kartë tani Ndonjëherë, mjafton një lëvizje fare e vogël për të mësuar shumëçka pritet të ndodhë në jetën tuaj, por jo vetëm! Keni k
"Një mal me probleme", Yuri Kim mesazh të fortë për qeveritarët Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim teksa foli në konferencën për prezantimin e rezultateve të Grecos është ndalur n
I infektuar me koronavirus, këngëtari shqiptar jep mesazh nga spitali Këngëtari shqiptar Valton Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë publik vetë artisti përmes r
Dita Ndërkombëtare e Vajzave, Rita Ora ka një mesazh për vajzat në Kosovë: Sundoni botën (VIDEO) Sot në gjithë botën është shënuar Dita Ndërkombëtare e Vajzave. Kjo datë e rëndësishme është shënuar edhe me një akt